Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik, h egyik nap meg szeret es minden rendben, masnap pedig megszunik letezni?

Figyelt kérdés
5 honapja vagyunk egyutt ,nagy a szerelem, minden tokeletes. Legalabbis azt hittem. Pentek este meg nagyon jol elvoltunk, masnap rallyra ment , ami ma is tart, mert tobb napos. Mar reggel sem volt tul kommunkativ, vartam h kapok kepeket v felhiv legalabb. En hivtam mar delelott h mizu, beszelgettunk de furcsa volt,nem igazan akart velem beszelni. Delutanig olyan 15 oraig még irt neha , onnan semmi. Nem vette fel, nem olvasta mit irok semmi....a weboldalon a kepeken viszont lattam kb 5 fotot , ahogy egy no az o autojaval pozol, csak az ovevel. Felmeztelenul szinte. Ennyire atfordult volna egy no miatt egy fel nap alatt??? En tenyleg nem ertem, azt hittem szeret.. Ha valaki szeret, nem tunik el szo nelkul. Este buli volt, talan kapora jott neki h nem kommunikal igy azt csinal amit akar..mi lesz ha mar soha nm jelentkezik??? En azt megertem h elfoglalt mert program van, de senki ne mondja h nincs 1 perce, legalabb csak 1 h irjon v felhivjon...Ha valaki fontos, azert teszek. Legalabb ennyit. Hihetetlen amit megcsinalt, en nem tudtam volna...ezekutan mit csinaljak ?? Utoljara este irtam neki h vegye fel m fontosat szeretnek ,lett vna egy jo hirem amit meg akartam osztani vele , de semmi. Nem irtam bantot, kedves voltam, hat hiaba. Mit tegyek? Ha jelentkezik meg ? 26 n
2019. máj. 26. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menekül amilyen gyorsan csak lehet!

Saját tapasztalat.Nekem egy ugyanilyen srác rengeteg szenvedést okozott, illetve én okoztam magamnak, mert nem akartam belátni, hogy nem tisztel, mivel csak akkor keresett, mikor neki épp jó volt.

Az, hogy egyáltalán semmire nem reagàl, mikor keresed, a tisztelet teljes hiánya.

Akivel én szenvedtem, ő is autós.

Ne hagyd, hogy rángasson, zárd le, mert nagyon fogsz szenvedni.Ő nem komoly, csak hasznàl.

2019. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! Ugyanezt erzem , ha tenyleg erez h tud igy eltunni...??pedig amikor egyutt vagyunk vagy voltunk annyira latszott rajta h szerelmes. Soha egy baratom on nm lattam meg es ereztem h ilyen szinten, de egyik se csinalt ilyet velem! Nagyon rosszul esik. Annyi mindent beleadtam az egeszbe, terveztem vele, erre igy kicseszett velem. Nem tudom jelentkezne e meg valaha, van e kepe hozza, de en tobbet nem keresem. Szerintem jot bulizott az este, es ugy gondolom a csaj is kozrejatszott.
2019. máj. 26. 09:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen egyszer. Egyik nap még minden rendben volt, aztán elutazott és pár nap múlva mintha kicserélték volna. Tisztességtelen volt, mert megvárta, hogy én szakítsak vele, miután elegem lett, hogy flegma volt és nem árulta el az okát. Csak később tudtam meg, hogy amikor elutazott, megismerkedett egy lánnyal, aki azóta már a felesége. Van ilyen, csak engem az bántott, hogy nem volt mersze elém állni és őszintén elmondani az igazságot.

Nem mondom, hogy nálatok is ez van, csak tényleg fura, hogy nincs egy perce arra, hogy keressen.

2019. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen..es azert is furcsa mert en reszemrol ezt elkepzelhetetlennek tartom . Nekem johetne barki ha szeretek valakit.
2019. máj. 26. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Soha nem szeretett csak kihasznált téged. Ne írj neki, ne hívd. Ha keres legyen annyi önbecsülésed, hogy te is magasróp teszel rá!
2019. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen férfi van. Én is pár napja zártam le egy pont ugyanilyen "kapcsolatot". Jól gondolod, nem szeret és csak nem is tisztel téged az a férfi. Bármennyire is szereted, küld el a fenébe!
2019. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keresett azóta? Mi lett végül?
2019. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem keresett.
2019. máj. 27. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek lelki nyomorékok, jellemtelenek, semmitérőek.És nyugodt lehetsz:lesz képe keresni.Az ilyeneknek mindig van.Mintha mi sem történt volna, rád ír, hogy mizu.Te kapkodod a levegőt, megkérdezed teljes joggal, hogy eddig mi volt, ő pedig tologatja a felelősséget, vagy hazudik valamit.Tipikus nyomoronc.Még akkor jársz legjobban, ha többet nem keres.

#1 voltam.

2019. máj. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!