Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáltál volna erre?

Figyelt kérdés

A párod külföldön van, munka miatt, 2 hétig.

Közben megtudod, hogy az előző, KOMOLY partnered anyja, aki mindig normális volt veled, meghalt, és te elmész a temetésére.

Majd amikor a párod hazajön, és megtudja, akkor rákérdez, hogy minek mentél el.


(Én simán közöltem, hogy ehhez semmi köze, magánügyem.)



2019. máj. 26. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Jó nagy tapló is voltál ezzel. "Mert baráti volt vele a viszonyom." oszt ennyi.

32/f

2019. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Parod helyeben elgondolkoznek rajta, hogy milyen taplo stilusod van.
2019. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, miért nem lehetett vele normálisan közölni, hogy miért mentél el? A másik, amit nem értek, hogy oké, hogy külföldön volt, de nyilván tartottátok közben valahogy a kapcsolatot, meg sem említetted neki, hogy "képzeld drágám, nagyon rossz hírt kaptam és szeretnék ott lenni a temetésen, mert nagyon jóban voltunk". Egy normális kapcsolatban szerintem nem utólag tudja meg a párod, hogy merre jártál. Ne legyen félreértés, nem azt mondom, hogy engedélyt kell kérni, de a kommunikáció elengedhetetlen.
2019. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Ez hiányik a mai világból az emberségesség

igazad van

2019. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát... Összeillő páros vagytok, az biztos. Ő kérdez egy támadóan bunkót, te reagálsz egy támadóan bunkót. Ez igen.
2019. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem meg a Kérdező egyáltalán nem volt bunkó. Tényleg semmi köze hozzá a párjának, és tényleg ő dolga. (Nem dugni ment, hanem temetésre.)
2019. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha fordított eset lett volna, és a nő kérdez rá a férjére, hogy miért volt az ex anyjának a temetésén, akkor ugye a nő lenne a hisztis 3,14csa?
2019. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

tapló voltál vele! meg bocs de exekkel nem folytatnuk már kapcsolatott még ha meg is halt az anyja ez tök fura hogy elmész a temetésére! a helyedben egy virág csokrot küldtem volna csak... mert az illem igy diktálja meg azt is elmondja hogy ex rokonának nem megyünk a temetésére helyette virágot küldünk! meg mi az hogy nem az ő dolga!? vele vagy együtt nem? nem az exeddel!


hu de jo hogy nekem nincs ilyen hulye barátnőm!

2019. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ertelek teged. Nem szoktatok naponta beszelgetni? Tolem biztos nem a hazaerkezese napjan tudna meg hol voltam, hanem o lenne az elso akinek elmeselnem hova fogok elmenni. Nem utolag mondanam neki es foleg nem hallgatnam el, mert mi a francert tennek ilyet? A viselkedesed abnormalis.
2019. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!