Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok ezt a párotoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok ezt a párotoktól, hogy ezt csinálja veletek?

Figyelt kérdés

Napi szinten vitázik, van hogy ordibál is.

Gyakran emlegeti, hogy milyen ostoba, hülye, nyomorék, tanulatlan, liba vagyok.

Semmi nem tetszik neki soha, mindig elégedetlenkedik.

45 éves vagyok, ő pedig 54. Van két lányunk.

Már nagyon régóta csinálja ezt. Külföldön dolgozik és csak hétvégén van otthon.

Éppen ezért és mert utálta a szomszédokat a környéket meg mindenkit elköltöztünk borsodból az ország másik végére.

Hiába mondtam neki, hogy ne apartmanos házat nézzen, mégis azt nézett.

Van jelenleg 5 lakónk az új lakásban. Mindig felidegesíti magát velük és ezt rajtam vezeti le. Ordibál és én vagyok a liba a hülye és az ostoba.

A kisebbik lányunk ott hagyta az egyetemet Debrecenben, hogy a közelünkben legyen és hogy ne keljen albérletet fizetnünk neki, mert hitelt is vettünk fel így nagyon minuszba jöttünk ki. Úgyhogy nálunk tanulna tovább.

A nagyobbik pedig albérletben van Debrecenben és ott dolgozik. De olyan kevés fizetésért, hogy az mind elmegy albérletre.

250-300ezres bért ajánlottak neki itt. Úgyhogy a párjával most ők is ide terveznek költözni.

A ház két szintes, mindkét szinten fürdő, konyha,hálók,nappali van.

Viszont az a baj, hogy én ezt nem bírom. Egyre többet sírok, a gyerekeimet is van, hogy szekálja, de mivel csak hétvégén van otthon alig látják őt.

Főleg, hogy eddig szinte Debrecenben voltak mindig. Én pedig nem akarom őket befolyásolni.

A férjem kezd kiállhatatlan lenni és egyszerűen nem is értem miért nem hagy el engem, ha mindig mindig piszkál és utálkózik.

De én pedig soha életemben nem gondoltam arra, hogy őt elhagyjam, mert nagyon szerettem.

Csak már lassan kezd betelni a pohár.



2019. máj. 26. 20:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Egyetlen egy kedves szava sincs hozzám.

Mindennapos az ordibálás, veszekedés.

És ha nincs itthon, akkor telefonon keresztül.

2019. máj. 26. 20:22
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Te is tudod, hogy erre mindenki azt fogja mondani, hogy nem és az lenne a legjobb, ha szakítanál vele.
2019. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Nagy marha vagy hogy ezt eddig tűrted. Türjed is tovább ha ahhoz nincs eszed hogy beadd a válást.
2019. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem fogadnám el. És minden erőmmel kiállnék a gyerekeimért, mert őket nem azért szültem erre a világra, mert ők ezt akarták, hanem mert EN és a párom akarta őket!Az, hogy a párod gusztustalanul viselkedik velük... Nem érdemli meg egyik gyermek sem, (függetlenül attól, hogy öt éves vagy huszonöt) tehát a gyerekeket nézd, védd meg őket!

Esetleg nem lehet szerető a képben? Talán így akarja megutáltatni magát a családjával, hogy ő neki érzelmileg könnyebb legyen elhagynia titeket.

2019. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is el hazasodtam meg vele
2019. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
El -- én
2019. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy nincsen szeretője.

Nem hiszem, hogy bárki eltudná őt viselni.

Meg akkor nem utazna minden héten haza 10 éven át 8-10 órákat, és most 2 órákat.

Meg minden este telefonálunk.

Bár az abból áll, hogy megkérdezi mit csináltam az nap, és kiosztja másnapra a feladatokat.

Pl. Falról levakarni a festéket, tetőre mászni és a cserepeket kicserélni, gyomlálni és a stb.

2019. máj. 26. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Igazi férfi, nem hagyja hogy az asszony a fejére nőjön.
2019. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Ő paraszt, te meg balek...
2019. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Igazi cseléd vagy. Papucs.
2019. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!