Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez a zsigeri gyűlölet az ilyen nők iránt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor kiderül, hogy egy nőnek a párja/férje jól keres, ezért a nő ideiglenesen nem dolgozik, egyáltalán nem dolgozik, vagy csak részmunkaidőben dolgozik, még ha nem is erre irányul a kérdés, egyesek kiragadják ezt a részletet, és akkora trágár mocskolódást, személyeskedést rendeznek le akár több oldalon keresztül is, mintha személyesen az ő zsebükből venné ki az említett nő.

Holott nekik ettől se jobb nem lesz, se rosszabb.

Nem azokról beszélek, akik a párjuk pénzét szórják két marokra plasztikára, sminkre, ruhára, és lenéznek mindenkit, akiknek szerintük kevesebb jutott (bár ítélkezni fölöttük se kéne, egészségükre), hanem csak azokról, akik csak elvannak csendben és békében, átlagos színvonalon.

Egyetértek, hogy ez egy rossz döntés, nem erre van berendezkedve a mai társadalom, rizikós az egyén és a kapcsolat szempontjából is, de mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja.

Viszont a fröcsögő gyűlöletet, amikor sokszor napokon át nem bírnak erről leakadni a gyalázók, nem értem.


Hogy érint téged, hogy valahol a világon valaki nem dolgozik, mert csak? Tőled veszi el? Neked attól kevesebb lesz?


(A "jót akar" lemezzel ne is jöjjön senki. Egyrészt egy idegen miért akarna jót, a véleményét nem kérdezték, másrészt, ha én jót akarok, akkor kulturáltan fogalmazok, rámutatok a dolog rizikós pontjaira, és javasolok esetleg. Vagy elfogadja, vagy nem, a többi már nem az én dolgom. De nem ököllel ütöm a billentyűzetem és üvöltöm két pofára, "qrvaaaaa", ha mégis, akkor joggal kérdőjelezhető meg a szellemi épségem)


2019. máj. 26. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Mind ez irigységből fakad, mert ha egy nőt egy pasi ha kis ideig is de eltartja arra minden nő irigy és az írigység bármire képes. Mely nő nem erre vágyna legbelül hogy találni valakit aki mellett nő lehet és nem olyan nő aki dolgozik és még otthon is dolgozzon meg az ágyban is. Szóval ha találni valakit aki le vesz egy terhet az iránt minden nő csak írigy.
2019. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Irigység. Nyilván senki nem járna dolgozni, ha megtehetné.
2019. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Élettársam nagyon jól keres. Én jelenleg minimálbért kapok.

Tényleg nem költök magamra sokat, mivel eleve nem járkálok el, nem utazgatunk, nem járok kozmetikushoz, körmöshöz, stb.

De ne tudd meg milyen utálatot kaptam NŐKTŐL. Nem férfiaktól, őket általában nem izgatja ez. Volt olyan barátnőm, akivel emiatt is lett vége a barátságnak, és van most is egy, aki eléggé érezteti. :/ Egyiküknek sincsen hosszú ideje senkije, és persze rám vetítik ki a frusztrációjukat, hogy nekem meg selejt, lúzer nőként milyen jó fej férfival van dolgom.

A saját jellembeli hibáikat- ami miatt kerülik őket a férfiak, persze nem veszik észre.

2019. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
#3 na mondjuk az, hogy valaki nem tanul, nem képzi magát és ezért minimálbéres munkát végezni, az ne akarjon máson élősködni. Az, ha valaki egyetemista vagy diplomás és ideiglenesen a párja tartja el, már egész más téma, mert ők legalább valamit letettek az asztalra.
2019. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan úgy egy életképtelen, munkakerülő, lusta dögnek tartanám a férfit is, ha ezt csinálná (általában ezt is szokták kapni itt a férfiak, ha a kérdés meg van fordítva, csak akkor az fel is van értékelve) nem irigységről van szó
2019. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Az előzményeket (vagyis az eredeti kérdésedet) ne felejtsd már el belinkelni:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Amit ide leírtál, nem fedi a valóságot, mert kihagytál olyan jelentéktelen részleteket, hogy a "párod" nemcsak eltart, hanem parancsolgat, utasítgat és megtilt neked dolgokat.

Tévedés, hogy jót akarok neked, a véleményemet mondtam el, mint mindenki más, akinek leszavaztad a válaszát. Tudod, ez az oldal arról szól... Ráadásul "zsigeri gyűlöletet" sem érzek irántad, csak lenézem és semmibe veszem az ilyen buta nőket, akik észre sem veszik, hogy bántalmazó kapcsolatban élnek vagy nem akarják észrevenni, mert a "gazdi" pénzeli őket.

2019. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Senki sem feltételezte, hogy te bárkinek is valaha jót akarnál saját magadon kívül, 69%.


Menj, kezeltesd magad inkább.

2019. máj. 26. 22:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Az nem esett le, hogy általánosságban írtam, ugye?
2019. máj. 26. 22:10
 9/13 A kérdező kommentje:

Vedd már észre, nem érdekelsz senkit.


Odakommenteltél 20 kilométer trágyát, holott senki sem kívácsi rá. Remélhetőleg most már kiadtad a feszültséget mára :)

2019. máj. 26. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Az erőszakos pasidat kellene inkább kezeltetni, mielőtt összever vagy megöl téged, ha az akarata ellenére csinálsz valamit. (Még akkor is, jobb hely lenne a világ egy ilyen kis pióca nélkül.)
2019. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!