Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyák ti mennyi csavargàst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák ti mennyi csavargàst néztek el a párotoknak?

Figyelt kérdés
Már napi rendszerességgel megy el a párom este a haverjával. Ha szóvà teszem meg azzal jön, hogy nem börtönben él ő meg, hogy dolgozzak én is napi 12 órát és akkor megtudom milyen jó kicsit kikapcsolni. Heti 1-2x nem is bántam, de már minden este ez van. Haverja hivogatja állandóan, mert annak nincs családja, azt nem érdekli. 2 éves gyerekünk van, lassan ott vagyok, hogy visszamegyek S szüleimhez ha ez megy.

2019. máj. 26. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem tudja, hogy milyen meló napi 16-18 órában ellátni a gyerekeket, és közben vezetni a háztartást.

Ezért belátja azt is, hogy a kikapcsolódás nekem is jár. Kb. heti egyszer elmegy valamelyik haverral inni egy kólát. Én ritkábban tudok kimozdulni a gyerekek nélkül, de akkor pár órára. Így szerintem egálban vagyunk.

2019. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Heti 1 nálam simán beleférne, de nem akar menni. Szeret velünk lenni.
2019. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez így abszurdum! Te sem börtönben élsz és a gyerek közös. Be kéne osztani, hogy legyen közös időtök és mindnekinek legyen saját ideje is. Bár ehhez normális társ kéne.
2019. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Na tudod ki hagyná ezt! Holnap hazaér melóból te pedig szépen lelépsz és ottjagyod neki a gyereket. Ha ugat, akkor meg jelzéskeppen átköltözöl a szüleidhez 1 hétre.
2019. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nevetséges. Naponta még én sem megyek a haverokkal, pedig szingli vagyok.

Egyrészt neked is jár szabadidő, másrészt pedig párként is kéne időt töltenj, plusz a gyermekkel való játék is lehet kikapcsolódás

2019. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A minden nap tényleg nem fér bele. Illetve bánom is én, lehet akár minden nap is elmászkálni, de akkor ez a lehetőség mindkét félnek legyen megteremtve. Az nem normális, ha te folyton otthon vagy a gyerekkel de ő nem hajlandó vele otthon lenni azért, hogy te is elmehess valahova heti párszor.

Nem kell attól megöregedni meg otthon ülni, hogy valakinek gyereke van, sőt. Nagyon fontos kimozdulni továbbra is barátokkal vagy egyedül is akár. De ezt mindkét félnek lehetővé kell tenni. Ha én el akarok menni pár órára valakivel akkor a másik fél is maradjon otthon a gyerekkel. Amíg ez a kölcsönösség megvan addig felőlem annyit járkál el amennyit akar (bár a minden napi éjszakázást azért én is soknak érzem).

2019. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon nem jó.Neked is kéne egy kis szabadidő,nem vagy te bio-robot! Ne hagyd magad,ki tudja hol csavarog minden este. Inkább foglalkozna a gyerekkel,hogy te is tudjál picit lazítani.
2019. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a haver miatt megy, hanem mert nem akar otthon lenni. Nincs igénye arra, hogy veletek legyen, foglalkozzon a gyerekével vagy beszélgessen veled. Inkább csak aludni jár haza. Nem lesz ennek jó vége.
2019. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondta már, hogy olyan monoton este 8 után csak nézni a tvt. De mégis mit kéne csinálni ha itthon alszik a gyerek? Anyum is dolgozik még nem sózhatom rá folyton. Én is jártam bulizni gyerek előtt, de ez van most kész. Nem tudom ő miért nem tud erről lemondani. 38 éves emberről van szó, nem is fiatal már. Én meg 28 vagyok.
2019. máj. 27. 07:14
 10/10 anonim ***** válasza:
A TV nezesen kívül is lehet mást csinálni, például társasozni, beszélgetni. Keressetek egy közös hobbit. Mellesleg akár az otthoni teendőkben is segíthet
2019. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!