Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a párom? .

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapja ismerjük egymást és lassan 7 hónapja vagyunk együtt. Az elején csodálatos volt minden. Mindenhova együtt mentünk ( ő ragaszkodott hozzá ), mindent elmondott és meg tudtunk beszélni.

Volt egy nagyobb veszekedésünk és ő szünetet kért (2nap) aztán lett belőle 9 de találkoztunk 1-2x és az utolsó nap elmondta, hogy ő ez idő alatt csak játszott velem

Direkt olyanokat írt hogy felidegesítsen.

Rosszul érzete magát utána és mondta, hogy nem szeretne elveszíteni mert mással nem szeretne lenni de azóta... minden megváltozott

Nem értékeli hogy főzök, mosok, takarítok, nem mondja hogy szeret és már puszit se nagyon ad.. bulizni is eddig mindig együtt mentünk de már az utolsó alkalommal amikor mondtam neki hogy én szeretnék menni akkor ő mondta hogy nem aztan aznap amikor mentunk volna mondta hogy ő elmegy a haverjaival.. persze én is elmentem barátnőmmel és vegül egy helyen buliztunk de mintha nem is ismert volna úgy foglalkozott velem

Kérdeztem már tőle, hogy szeret e még meg hogy mi történt hogy ez van de nem adott olyan választ ami jelezne valamit meg kicsit ideges is lett.

Nagyon ki vagyok már ettől és egyre jobban esek magamba

Mit csináljak hogy minden jó legyen megint? Kérlek segítsen valaki valami tanáccsal! Elveszíteni nem akarom :(



2019. máj. 26. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Kb fél év után még bőven rózsaszín ködnek kéne lennie
2019. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez a részéről nem szerelem és nem kapcsolat volt, csak egy fellángolás. Pár hónap alatt el is múlt neki, már nem szeret téged. Ezzel nem tudsz mit csinálni, ami elmúlt az elmúlt. Ő egyértelműen nem akar ezen javítani, felejtős az egész.
2019. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

'ő szünetet kért (2nap) aztán lett belőle 9 de találkoztunk 1-2x és az utolsó nap elmondta, hogy ő ez idő alatt csak játszott velem


Direkt olyanokat írt hogy felidegesítsen.'


Elárulod, hogy miért viselkedsz lábtörlő szolgaként? Miért alázod meg magad, hogy ilyenek után még vele vagy?


Aranyat sz-rik és az illata is frissebb a tiszta levegőnél? Esetleg a rákkutatásban van kiemelkedő szerepe és nélküled nem folytatná?

Mi vesz rá egy embert, hogy ennyire megalázza magát, mint te teszed?


Komolyan érdekel. Remélem előbb utóbb rájössz, hogy menekülnöd kell ettől az embertől.

2019. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ennek annyi sajnos. én is nem rég estem át hasonlón. vége is lett.
2019. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ennyi volt.

Né alazd tovább magad.

2019. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nem lesz jó. Már csak azért tart maga mellett, mert fél, hogy magányos lenne. Énszerintem.
2019. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked itt már nem terem babér.
2019. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban 2(9) napban probalta ki az uj csajat, nem jott be neki, ezert visszament addig hozzad, mig talal mast.
2019. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért emelted ki pár nap után ugyan úgy olyan válaszokat fogsz kapni hogy ennek már vége nem fogsz tudni semmit tenni. Ez már soha nem lesz olyan mint régen akár hogy állsz a fejed tetejére. De szenvedj csak nyugodtan vele tovább ha még mindig nem hagytad ott
2019. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!