Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz anya leszek majd ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz anya leszek majd ez miatt?

Figyelt kérdés

Előfordulhat hogy rossz kategóriába írtam ki a kérdésem, de szeretnék választ kapni a kérdésemre.

Sajnos nagyon magam alatt érzem magam, és szükségem volna valakinek a bíztató szavaira még ha megoszló lesz is a véleményetek.


Fiatal nő vagyok, 22 éves, jelenleg 2 éves kapcsolatom van. Eddig egészen addig azt hittem minden sínen van velünk kapcsolatba, és hogy tényleg ezzel az emberrel szeretnék majd családot.


Párom anyósoméknál lakik még jelenleg, akinek a lányától van 2 gyermeke.


Nincs velük problémám, mindig megpróbáltam velük a legrendesebb lenni, mert magam bőréről tudom hogy milyen nehéz ha otthon anyagi problémák vannak, így próbáltam mindig a kamaszlánykát is támogatni, és a 4 éves kislányt is folyamatosan dadálni, foglalkozni vele, annak ellenére hogy mindkettő nagyon neveletlen.

Az egyik iskola kerülő, és folytonosan belekeveredik valami ügybe. Hajlamos arra is hogy összetöri a cuccait hogy újat kapjon,például ebben az évben 5 telefont eltört "véletlen", most pedig a két hete kapott mobilt ejtette a wc-be. Rendben, nem is akarok ítélkezni.


A minap a pároméknál voltam, a kis leányzó fent volt. Mármint a kis törpilla,akit nagyon szeretek, viszont mint nő, én azt mondom kicsit jobban kellene fogni. Nem hagyni pl hogy földhöz vágja magát, vörösödő fejjel hisztizzen a boltban, meg rongáljon.


Nem szóltam bele a nevelésébe de nem az én dolgom. Azonban tegnap én vigyáztam rá míg anyósom egésznap ugrált le-fel mert nem foglalkozott vele a párom pedig füvet nyírt, közben főztem, sütöttem neki a kislánynak.


Van egy kismacskájuk a pároméknál. Olyan 6 hetes lehet,a kislány kiszedte az alomból és egyszer csak hozza be a teraszról, mondtam neki szépen hogy finoman simogathatja, de óvatosan mert pici.

2 perc alatt elunta a macskát, elkezdte a nyakánál szorítva fogni és az előtér ajtóból csak úgy neki vágta a fából készült falnak a teraszon, csak úgy koppant az a kismacska, és bevágta az ajtót. Neki állt hisztizni hogy ronda ez a macska csak úgy pakolt volna elé mindent torlasznak hogy nehogy bejöjjön.

Én szépen rászóltam de vágta magát a földhöz meg , meg neki nem tetszik a macska és nem értette meg ne pakoljon az ajtóba

....

Én úgy gondolom, mint nő, mint majd leendő anya ezt nem szabadna engedni, én csak felszedtem a földről és megmondtam neki hogy ezt most azonnal belehet fejezni ezt a hisztit. Szerintem én mióta az eszét tudja én pesztráltam ezt a lányt,mindig megleptem alkalmakkor, szeretgettem és sok időt töltött velem. Szerintem egy gyereket nevelni kell, nem mondtam üssék agyon, de meglehet neki mondani nem szabad. A párom és anyósom pont akkor jöttek be,a szemükben pedig én voltam a rossz hogy egyáltalán hogy merem és hogy bánhatok így egy gyerekkel, mennyire rossz anya leszek... Stb. Akkora balhé lett belőle mintha a lelkét kiráztam volna annak a gyereknek, nem az én dolgom nevelni de most hagytam volna megölje azt a kis állatot? Állandóan a függönyt letépi stb. Tvt lökdösi. Azt mondták ne merjem egrecérozni még egyszer.. Mintha rosszat tettem volna.


Ti mit gondoltok erről?


2019. máj. 26. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű család! Biztosan a része akarsz lenni?
2019. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek hülye, hála a nevelésnek, és nincs jogod beleszólni. Sajnálom, "megszöksz, vagy megszoksz" helyzet.
2019. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasid se normális meg az anyósod se.Azzal, hogy bizonyos dolgokat megtiltasz a gyereknek míg rá vigyázol semmi kárt nem teszel.Ne szülj ebbe a kapcsolatba.
2019. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj és a macskát is mentsd ki onnan. Illetve legalább a macskát mentsd ki onnan, ha már te önmagadtól döntesz a maradásnál.
2019. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek között az idióták között akarsz élni? A helyedben komolyan elgondolkodnék hogy a párod jó helyen van-e. Jobb lenne ha fogná a motyóját és hozzád cuccolna, bár nem tudhatom nála minden kerék megvan-e. Ami meg a kiscicát illeti, ha még egyáltalán életben van, akkor sürgősen hozd el onnan. És jobb ha állatorvoshoz viszed. Jobban sajnálom mint a családnak nevezett őrültek házát ahova került. Ilyen emberek között nincs keresnivalód.

Ja, és totál igazad van. No para klassz anya leszel! :) ;)

2019. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kislányom, kutyák, cicák, soha egy karcolás sem esett rajta, és ennek a fő oka, hogy soha nem engedtem durván bánni az állatokkal, ők biztonságban érzik magukat, mert nem engedtem soha játékból se durvulni velük, épp ezért elnéznek neki ezt-azt, kölyökként tekintenek a gyerekemre, végtelenül türelmesek vele, de soha egyetlen gyereknek se tűrném, se a sajátomnak, se másnak, hogy bántsa az állataimat, ahogyan azt sem engedném soha, hogy ők bántsák az én gyerekemet.
2019. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

Egy 4 éves nem tudja felmérni a tetteit (amit a macskával csinált), el kell neki magyarázni. A nem szabad kevés. Meg az a pár óra is kevés ehhez, amit ott töltesz, folyamatosan kellene nevelni


Amúgy a rokoni szálakat nem értem. Ez a mondat fedi a valóságot? "Párom anyósoméknál lakik még jelenleg, akinek a lányától van 2 gyermeke"

2019. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Vágtam volna a gyereket is ugyanúgy a falhoz.

Nem olvastam végig a kérdést, de kérlek, menekítsd ki onnan szerencsétlen állatokat.

2019. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%

Még gyerek vagy.


Nem várhatsz egy gyerektől sem hálát, mert foglalkozol vele.


A gyerek jobban örül a foglalkozásnak, mint a neki való főzésnek.


Egy 4 évestől ez teljesen normális viselkedés, még nem képes ebben a korban annyira az empátiára, pláne állatok esetében.


A viselkedésed tükrözi, hogy nem vagy tapasztalt. Gyereket nem hagyunk együtt állattal, pláne egy ilyen kicsi és törékeny állattal, aki nem tudja megvédeni sem magát.


Én is kiakadtam volna, ha távolról szidod a gyereket, ahelyett, hogy megfogod a kezét, leveszed a macskáról, megmutatod a helyes viselkedést vele(1000x is), ha nem megy neki, elkülöníted a gyereket a macskától.


Gondolom a főzés és a szidás fontosabb volt.


Még gyerek vagy, sért a hálátlanság, hogy nem ismerik el a segítséged, nem szeretnéd belátni, hogy rosszul reagáltál..Semmi gond, majd idővel változik.


Egyébként az anyja a felelőtlen a gyereknek, gyereket(és állatot) csak olyannal hagyunk kettesben, akiben megbízunk.


Bár most olvasom, hogy nem kettesben voltatok, csak egy szobában, ők meg másik szobában/udvaron, így egyikötök felelőssége sem durva, mivel nincs rendesen tisztázva a helyzet...


Így annyira nem vészes, ez van, legközelebb mindannyian jobban figyeltek.


Egy 4 évest nem lehet elítélni a viselkedéséért, mert egy része természetes, a másik részéért meg a szülei felelnek. A hiszti és az alacsony empátia élettani dolog.

2019. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!!
2019. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!