Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élők! Hány év után kezdett unalmassá válni a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

soha nem lesz unalmas nálunk :S

minden egyes alkalom egy élmény... ez olyan mint a sima maszturbálás meg unod? nem igazán... egy kapcsolatban csak akkor unjátok meg egymást amikor eltünik a lila köd nálunk nem csak lila köd volt...

2019. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
9 éve vagyunk együtt, eddig nem volt ilyen. Nem hinném, hogy lenne ilyen bármikor is. Sok munka van a kapcsolatban is meg abban is, hogy megmaradjon a minőségi szex. Magától semmi nem működik.
2019. máj. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
12 év után, 2 gyerekkel most a legizgibb. Valamiért nekem mindkét terhességem és szülésem csak növelt az amúgy sem kis libidómon. Sokkal többet szeretkezünk most, mint a gyerekek előtt. 😊
2019. máj. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Áruld már el: hogy lehet unalmas a szex azzal, akit teljes szívedből szeretsz?
2019. máj. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
5 év után még nem unalmas. Akik megunják a párjukkal a szexet, azok általában ennyi év alatt már eljutnak erre a pontra, amit én nem is értek, úgy őszintén. Megunod a párod? Mi nem tárolunk fél szexboltot a hálószobában, nem szoktunk cirkuszi akrobatamutatványokat kipróbálni, vannak jól bevált, ismert pozitúrák amiket néha variálunk de így ennyi, és még soha egy pillanatig sem éreztem, hogy unalmas lenne. Ami jó, az jó, nem lehet megunni. Akkor unod meg, amikor a párod meguntad, de ez nem a szex hibája lesz.
2019. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

A jó szexet nem lehet megunni.

Pár év után úgy összecsiszolódtok, mint a profi táncosok. Senkivel nem lenne csak megközelítően ilyen jó, mert nem ismeri a testem, nem tudja, mit és hogyan szeretek. Nem vagyunk kicsit sem gátlásosak: úgy mászkálunk egymás előtt pucéran, és bármit meg tudunk beszélni, a legvadabb vágyainkat is.

2019. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
17 éve vagyunk együtt, most márciusban született a harmadik gyerekünk. Nem unalmas a szex, még mindig kívánjuk egymást. (Én 33, férjem 42)
2019. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, de nem untuk még meg egymást.
2019. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!