Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki lebeszelne errol a norol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lebeszelne errol a norol?

Figyelt kérdés

Belekeveredtem egy kapcsolatba en 23 vagyok o 20L.

Mar egy eve osszevagyunk nove komolyan.

Nagyon szerelmes vagyok bele, es szeretjuk egymast nagyon nagyon, de en nem latok semmi jovot.


Nem akar dolgozni, nem sportol, cukorbetegsege miatt mindennap beteg, es emiatt hizasra is hajlamos.

Depreszzioval es anxietivel kuzd. Lusta es ha en nem fozok vagy viszem ki a tanyerjat az ottmarad 1 hetig. Kepes elmenni haverokkal ejjel 4ig ami engem bant, de elvileg en vagyok az aki kontrollal.

Szex is kb egy honapban egyszer ha osszejon az is buli utan. (nem magabiztos)

(ez altal en azthiszem nem szeret es visszahizodok es o meg azthiszi en nem szeretem haha)

Lehet emiatt de most tortent egy kis bunyo, mert elkezdtek bokolgatni egymasnak egy csavoval es rajottem, hogy mitortenik es beleolvastam a beszelgetesbe, (persz en vagyok a rosz aki ilyet csinal). Es hat kiakadtam o meg a mentalis problemaira hivatkozott.


Nekem o mindenem, rengeteget jelent nekem es nagyon szeretem, de ez csunya volt.

Most haza megy szuleihez egy par honapra, hogy rendberakja a fejeben a dolgokat, de most ugy ossze zavarodott, hogy azt sem tudja, hogy keszen all e egy kapcsolatra. Ha igen akkor mindenkeppen velem szeretne lenni.


Nah most itt lenne az alkalom, hogy veget vessek a dolognak, de ugy osszezuhantam, hogy nembiztos a dologban, hogy kepes vagyok a bokrol is megfeletkezni, csak maradjon velem. Volt par kapcsolatom de utoljara 6 eves koromban sirtam. Mar 3 napja nem ettem. Hulye vagyok:D



2019. máj. 27. 13:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval összegezve ez a csaj lusta, züllött, csalfa, de veled még csak szexelni sem akar. És te szereted. Why God, why...
2019. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy hülye, csak szerelmes. Szerencsés a lány, de nem látja. A szex fontos, főleg ilyen fiatal korban, teljesen egyértelmű, hogy nem kíván téged. Sajnálom! :( Te mindent megteszel, de a kapcsolathoz egyedül kevés, neki is tenni kell(ene). Szerintem engedd el őt, bármilyen fájdalmas most.
2019. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Áruld már el, mit szeretsz mégis ebben a nőben? Azt, hogy lusta, idegbeteg, igénytelen, hazudik neked, másnál keresi a bókokat, amíg hozzád se akar nyúlni.

EZT szereted? Komolyan? Nem vagy semmi.

2019. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Itt nem arrol van szo, hogy nem kivan, az elozo kapcsolatai is mind igy mentek, a gyogyszerek amit szed meg a depi meg minden miatt nem megy.

Na jah de ha most igy meg a szex akkor kesobb, hogy lesz felevben egyszer?

2019. máj. 27. 13:40
 5/19 A kérdező kommentje:

En tenyleg mindent elturok es megteszek neki, mert tudom milyen szar kapcsolatai voltak, es en probalom boldogga tenni. Annyit szeretek benne, hogy nagyon aranyos es tudunk dumalni ejjel nappal es egyszeruen nem tudjuk megunni egymast.

Inkabb egy jo barat kene legyen:(

2019. máj. 27. 13:41
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy már függsz töle,ez nek szerelem,csak szólok

Ilyen létezik,álomvilagban éltek,de ebből együttélés-házasság sose lesz

2019. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Lehet emiatt is toltam el magamtol, mert mindig is ottvolt a fejemben az, hogy ebbol nem lesz nagy jovo, es ezt tuti o is erezte, hogy visszafogom magam.

Lehet emiatt is kezdett bokolgatni.

2019. máj. 27. 13:58
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
szerintem jók vagytok együtt
2019. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mért kellene téged lebeszélni róla? Ha ezek ellenére is együtt vagytok akkor meg is érdemled. Hozzád való.
2019. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem arrol van szo, hogy nem kivan, az elozo kapcsolatai is mind igy mentek,"


Hát jó ha te ezt így elfogadod. Inkább a pót apukája vagy mint a pasija.

2019. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!