Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a draga jo ferjem celja ezzel?

Figyelt kérdés

Jo hosszu ideje manipulal napi szinten, es erezteti hogy semmi vagyok neki, levegonek nez.Semmi nincs koztunk rendben a manipulacioi miatt.En rendesen viselkedek vele, haztartast vezetek, gyereket szinte egyedul nevelem,parom is kuszolgalom stb.

O keson hazajaro mert nem erzi jo magat velunk itthon.De rajottem h lanyokkal irogat es a kulonalvasunkat is olyan szepen megszervezi, hogy egyedul aludjon, igy irni tud a novel hajnalokig.

Jo par het utan odaall elem es kerdezi miett csinalom a konfliktust, miert nem vagyok boldog, valni akarok e, ha igen mondjam.

Ram akarja kenni mikor csak o csinalja ezt.Es kedves egy ket nap, majd kezdi ujra.

Ezt a jatekot meddig akarja, mit akar?

Szerintetek tenyleg tolem akarja hallani h fejezzuk beTolem akarja hallani h mondjam valjunk el?

Mert ezt veszem ki az egeszbol


2019. máj. 27. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Utána majd mindenkinek előadja magát, hogy miattad ment szét a család, te akarsz válni. Az ismerősei, szülei szemében ő ártatlan marad.


Ha nem akarsz válni, akkor esetleg csináld te is ugyanezt. Keress magadnak más pasit, aki normálisabb, és értékel téged.

2019. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1


Nemtől függetlenül, sajnos mindig a kavaró-szemétkedő fél az aki magát ártatlannak vallja, mivel nem is képes belátni a hibáit. Ők azok akik szar kifogások örvén csalják meg a másikat, két kedvencem férfiaknál a "vadászösztön" nőknél "nem éreztem magam nőnek", két tipikus megfoghatatlan dolog amibe bármit bele lehet magyarázni. Illetve még ezeknél is brutálisabb, bár ez ritka kifogás a "meg volt írva a csillagokban". Anyád.


#Kérdező


Nem értem miért tűröd még el.

2019. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na látod ... Magadtól is nagyon jól tudod mit akar.

Azt akarja hogy mondd ki hogy el akarsz válni. A környezet számára ő lesz a mártír, akit az asszony otthagyott mert biztos félrekurt, bepasizott stb..

Szerintem ne maradj ebben a megalázó kapcsolatban. Szegény gyereket sajnálom.

Mindig ők szívják meg a barom felnőttek viselkedését.

2019. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont ez a célja, te mondd ki neki es akkor utána mindenki őt sajnálja.


Begyűjteném az összes bizonyítékot es elválnék


Vagy


Ugyanazt csinalnam amit ő.

2019. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben volt unokanővérem 18 év után. Ő azt csinálta hogy a 2 kiskorú gyerekkel elköltözött otthonról egy időre a szüleihez. Ahogy elment a gyerekkel már másnap nőket hordott fel a férj a családi házba. Alig 1 hónap alatt több ismerős nő is megvolt neki. Aztán a ház el lett adva, pénzt felezték és elváltak.


Ha mindez úgy van ahogy írtad, akkor válj el! Hidd el, nem téged fognak köpködni. Minden egyes vele töltött nappal alázod magad. Költözz el te szülőkhöz ha vannak vagy pedig rokonokhoz, addig amíg nem tudsz saját lábra állni és új életet kezdeni egyedül a gyerekkel.

2019. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus....
2019. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rockarc ***** válasza:

Az #5-os megirta a tutit. Martirkodni akar a ferjed. Ha elkoltozol a gyerekkel akkor ezt a szamitasat keresztulhuzod. Onnantol te leszel az, aki elmenekult a hazbol. Nem tud a martir szerepben tetszelegni. Amugy eleg pitianer jatszmazas ez reszerol.


Azt jol latod, hogy valnod kell, es a kesztyut is fel kell venned. Probald megszervezni a lakhatasod, es utana mehet a valoper. Nem lesz egy egyszeru menet, verig lesz sertve, hogy nem ugy ugralsz, ahogy o futyul, az ilyenek siman at tudnak menni valami orjongo allatba. Lelkileg acelozd magad, es minden sertes amit kapni fogsz, gondolj kozben arra, hogy pont ezert akarsz valni, mert ennel az embernel te sokkal jobbat erdemelsz. Nagyon melyre fog sullyedni.


43F

2019. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!