Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen lépek túl az exemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen lépek túl az exemen, rettentően hiányzik. Nagyon elrontottuk, de mit tehetnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Az exemmel 1 évig voltunk együtt kisebb megszakítással(áprilisban mentünk szét). Sajnos néha eléggé széthúzó volt a kapcsolat, és a problémáinkat nem tudtuk megbeszélni, mégis mikor együtt voltunk minden tökéletes volt. Mind a ketten hibáztunk és elrontottuk, a kapcsolat végére nehezen működött, noha ha épp ésszel felmérjük a dolgokat működhetett volna varázslatosan, csak mind a ketten begubóztunk és a szőnyeg alá sepertük a problémákat. Sajnos nem voltunk elég érettek fejben, és nagyon rossz időszakon mentünk keresztül(főleg ő, de én mindvégig kitartottam mellette) De a dolog vége az lett hogy kiderült, ő megcsalt engem és emiatt rengeteget hazudott is. Most együtt van azzal az idióta csajjal, én meg emésztem magam, mert rájöttem mennyire fontos volt ő és mennyire szerettem a sok rossz dologgal együtt. Sosem fogom ugyanezt érezni senkivel, és terveztem vele a jövőmet is. Nagyon nehéz elengedni, de már úgy ahogy haladok. Nagyon fáj, hogy valószínűleg bemocskol a családjának akiket amúgy nagyon szerettem.

Nagy vonalakban ennyi, de a sztori ennél jóval bonyolultabb.

Mit lehet tenni, ha az ember beleszeretett valakibe de későn jön rá mit kellett volna tenni, és hogy mennyire elrontotta?

Reménykedek az újrakezdés esélyében tiszta lappal, de nyilván ennek semmi esélye, másrészt tudom nem sok jó sülne ki belőle



2019. máj. 27. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő még barátságnak is kevés, nem ám még párkapcsolatnak..
2019. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj inkább, hogy helyetted más életét b.. ssza el!
2019. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, minél hamarabb. Minden ami rá emlékeztet kuka. Fiatalnak tűnsz, biztos, hogy még ezernyi lehetőséged lesz.
2019. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :) Sajnos a szerelem vak, és soha soha nem fogok ugyanilyet érezni senki iránt
2019. máj. 28. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!