Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pofon és fenyegetés azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofon és fenyegetés azért, mert nem akarok szülni, szakítok és kiállok magamért?

Figyelt kérdés

Úgy indult a kapcsolat, hogy lelkileg sérült önbizalomhiányos, szorongó voltam. 7 éve vagyunk együtt, most 27 éves vagyok, a párom egy évvel idősebb. Volt egy 120 ezres fizetésem, adminisztrátorként helyezkedtem el, pedig van piacképes diplomám, de egyszerűen nem mertem komolyabban belevágni egy ideig. A párom nem is támogatott benne, ő sokat keres, azt mondja, bőven elég, ha ő gürizik.

Az utóbbi években megváltoztam, lett először egy szakmámnak megfelelő, de belépő szintű pozícióm, majd fokozatosan kerültem feljebb, de most, fél éve kaptam egy nagyon jól fizető, pörgős, stresszes munkát.

Emellett elkezdtem ízlésesen sminkelni is és az utóbbi másfél évben edzek is, ami meg is látszik. Sikeresebbnek, erősebbnek, önállóbbnak és szebbnek is érzem magam, elkezdtem élvezni az életet.

A párom a változásaim óta egyre bunkóbb velem, olyanokat mond veszekedéseknél, hogy insta liba testem lett, és, hogy minek csinálom ezt mikor nemsokára szülni fogok, mivel abban állapodtunk meg. Mondtam, hogy mégsem szeretnék még pár évig, és egyébként is jobb egy karban tartott, sportos testtel belevágni a baba projektbe, de csak hajtogatja. Szerinte felelőtlen is vagyok, mert a reform étkezésemmel veszélyeztetném a magzatot is, mert nem eszem hozzáadott cukros dolgokat.

Az új munkahelyemnél csak az interjúzás 3. körénél szóltam neki és akkor mindent megtett, hogy szabotálja, majd kikelt magából, hogy lassan anya kéne legyek, mert ketyeg az óra, nem ilyenekkel bohóckodni. Meg úgysem fogom bírni, gyenge és döntésképtelen vagyok.

Én már itt megfenyegettem szakítással, ezért visszavett még akkor.

Tegnap viszont összevesztünk a politikán, nagypofájú libának nevezett, és megkérdezte, hogy mikor lettem ekkora semmirekellő, versengő femináci és mégis mikor akarok szülni. Mondom SOHA. Amit persze úgy értettem, hogy neki soha. Erre azonnal lekent egy pofont. Sírtam, kimondtam a szakítást, de megfenyegetett, hogy megtalálja a módját, hogy kirúgasson a munkahelyemről, szét fogja küldeni a régi papírjaimat, amiken az áll, hogy kezelt pszichiáter - nála összesen 3x voltam, pszichológus, és hangfelvételekről is beszélt, elvileg felvette azt, amikor egy családi balhé után dühösen beszéltem édesanyámról, és azt is el akarja küldeni a családomnak és a főnökömnek is.

Szerinte ez jogos, ha ennyire felnőttesdit és önállósdit akarok játszani, akkor viseljem büszkén, hogy senki sem fogja nagyra tartani a valódi énemet, amit csak ő ismer.


Mihez lehet kezdeni az ilyennel?


2019. máj. 27. 17:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%

Igazából te is elég ostoba vagy olyan téren, hogy az intő jelek már az elején ottvoltak, de te "okosan" nem vetted észre vagy "eh, jóazúgy".


Holott nem.


Elhagyod aztán ennyi.

2019. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott még ma!
2019. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, szerintem te pontosan tudod, mit kellene tenned.
2019. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Az természetes, hogy elhagyom. De hogyan állítsam le és hogyan védjem meg magam, ha elkezd lejáratni?

Oké, hogy normális ember nem fog adni a szavára, de akkor is kellemetlen és elszomorító.

2019. máj. 27. 17:59
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Te nem tudsz hasonló érdekességeket róla?
2019. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem igazán, feddhetetlennek mutatta magát mindig. Viszont az összes exéről undorító, embertelen hangnemben beszélt, fel kellett volna fognom, hogy ez vészjel. :/
2019. máj. 27. 18:05
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
Akkor még most csinálj te is valamit, ameddig együtt vagytok. Szerintem, ezt csak így oldhatod meg. Törd a fejed, csak van valami, amit nem szeretne felvállalni. 7 év alatt kizárt, hogy semmi ilyen ne legyen.
2019. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
A leg egyszerűbb, hogy az olyanoknak akiknek kellemetlen dolgokat mondhat pl főnököd azzal leülsz és elmondod neki, hogy hát ez történt, valóban voltál pszichológusnál párszor ez és ez miatt, és előfordulhat hogy az exed megpróbál majd lejáratni. Ezzel megelőzted a problémát, ha előkerül az idióta a főnök max elhajtja ennyi. 29/F
2019. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek üres fenyegetések. Veszel egy nagy levegőt, és lerázod magadról ezt a pondrót. Meg tudod csinálni!
2019. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Kb.Ugyanez a szitu.Csak 2 gyerek után készülök éppen megszabadulni tőle.Abba fogja hagyni úgyis a nyomorult,nem fogják komolyan venni sehol.
2019. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!