Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy reagálna vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagálna vagy mit szólna ahhoz a szituációhoz ami velem van jelenleg?

Figyelt kérdés

Az éllettársam kivételével, a szülei és a testvérei mind jobban vannak és tartják a kapcsolatot az exével és eléggé jo barátságban maradtak vele.

Az életársam anyja pedig engem se meg nem akar ismerni sőt flegma velem és nem is kedvel de jó viszonyt ápol a fia exével.



2019. máj. 27. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Tisztelhetnéd jobban a magyar nyelvet.
2019. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De a párod nem mondja mi a baja veled? Mióta vagytok együtt?
2019. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

"Az éllettársam kivételével, a szülei és a testvérei mind jobban vannak és tartják a kapcsolatot az exével és eléggé jo barátságban maradtak vele."

Ezzel az égvilágon semmi baj nincsen, nem látom a problémát. Független felnőtt emberek, el tudják dönteni, kivel akarnak jóban lenni, nekem ehhez semmi közöm.

"Az életársam anyja pedig engem se meg nem akar ismerni sőt flegma velem és nem is kedvel de jó viszonyt ápol a fia exével."

Annál jobb! Legalább nem kell kötelező rokonlátogatásokra járnom, nem kell róla tudomást vennem.

2019. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne. Volt olyan két éves kapcsolatom, ahol egyszer nem találkoztam a párom családjával. Teljesen megvoltam nélkülük. A mostaninál is inkább kihúzom magam az efféle ütközések alól. Pedig nincs velük bajom, egyszerűen csak unatkozom és utálok smúzolni, pláne hosszan.

Az pedig, hogy az exxel ilyen a kapcsolat.. Nos lehet egy ilyen felállásban engem is zavarna. Már ha a családja őt jobban csípi, mint engem, akit meg sem akarnak ismerni. Ez bosszantana egnem is. Viszont több exem, illetve a jelenlegi párom szülei is tartják egy-egy exével a kapcsolatot és az is lehet, hogy egyik másik jobban csípte őket, mint engem, az aktuálist. Viszont ez engem pont nem érdekel. De mint említettem, ha érezném az elutasítást és a közönyt, akkor valószínű engem is zavarna.

2019. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!