Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek, ha ilyen lenne a pasitok?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt,és 1 éve járunk.

Dolgozik heti 5 napot, ez kb napi 9 és fél óra. + hazaviszi a munkát, amivel órákat tölt el.

Hetente 1x eljön hozzám este, aztán reggel üwgy haza.

Partikba eljár a munkatársaival, néha meghív, de nem megyek, mert inkább kettesben lennék vele, amugy csak jópofizni tudnék.

Komoly és hosszas beszélgetés még nem volt köztünk, max az elején.

Mindig otthon kell lennie, de partiba eltud menni, ha nálam lenne akkor meg menni kell haza azt mondja.

Kb mindig magát fényezi.

Nem érdekli ha van bármi problémám, nem veszi észre se.

22nő 25férfi


2019. máj. 27. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a "pasid"!


Ez csak kúrópajti!


Te még a fogalmakkal sem vagy tisztában!

2019. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jaa,bocs, de nem fekszem le vele már pár hete, neke ez csak így nem megy, szükségem lenne az érzésekre hozzá.
2019. máj. 27. 20:00
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az 1-es nyers, de igaza van, ez nem kapcsolat.
2019. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek, ez nem a pasid. Ez messze nem elég egy párkapcsolathoz. Hogy mit tennék? Kiadnám az útját és keresnék valaki olyat, akivel egy lapon vagyunk. 22 évesen még van időd egyedül lenni, kár lenne a legszebb és legjobb éveidet erre a kapcsolatnak hazudott valamire pazarolnod.
2019. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ő tényleg nem a pasid. Csak valaki, aki egy héten egyszer beléd űrít. Talán paraszt vagyok, de ezzel csak azt akarom mondani, hogy te csak szexpartner vagy neki,semmi több. Ha többre vágysz, keress valaki komolyabbat, normálisabbat.
2019. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Csak megerősítem a többieket

Miből gondolod, hogy a pasid??

2019. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem még ő is meglepődne rajta, hogy szerinte a pasid...
2019. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
szerinted*
2019. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
65%

Huh, hát ez pont egy szexkapcsolat szintje. (egynémelyik barátság extrákkal is szorosabb tud lenni ennél)


Nem tudok mit hozzá tenni, az előttem szólók mindent elmondtak. Ez egy nagyon laza haveri szexkapcsolat. Ha neked ez nem felel meg, akkor keress egy olyan partnert, akivel több időt és érzelmet tudsz megélni, őt pedig enged el.

2019. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de én is elmegyek hozzá, heti 1-2x. Igaz akkor is estére, másnap munka ugye. De hétvégén ott vagyok és segítek neki ha tudok, vagyis neki és a szüleinek.
2019. máj. 27. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!