Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Teljes tanácstalan vagyok! 40 éves vagyok,van 3 gyermekem,a nagyobbik lányom nem él velünk,van egy kisfia.

4 éve van egy élettársam akinek nincs saját gyereke,vagyis 18 évesen volt egy barátnője aki szült egy fiút, de kiderült hogy a nőnek volt más férfi is az életében,de a páromnak azt mondta ővé a gyerek,ő nevére is vette ,sőt még gyerektartást is fizetett a párom édesanyja,mivel párom akkor még tanult.Folyamagosan.derültek ki a dolgok a nőről,ezért párom apasági vizsgálatot szeretett volna, amibe nő nem.ment bele és a gyereket eltiltották a páromtól,de gyerektartást kérték volna.A lényege az egésznek,hogy a páromnak ez mai napig fájó pont.Minden vágya egy gyermek volt.Mivel szeretem és anyagi helyzetünk is megfelelő,bevállaltam,most vagyok a 4.hónapban.

Amikor kiderült,hogy babánk lesz párom a fellegébe járt,hogy teljesül az álma,viszont kb.egy hónapja inni kezdett.Probáltam vele beszélni,de csak annyit mondott nem tudom mi játszodik benne.Egy barátja is elbeszélgetett vele,neki elmondta,hogy felszakadt a régi seb...

Nem mit tegyek,ha szóvá teszem az italt,már azért is belekortyol mégegyett...Ráadásul az alkoholtól buta,bunkó lesz,velem ès a gyerekeimmel is.

Mit tegyek? Már azon a ponton vagyok,hogy elhagyom...


2019. máj. 27. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnám meg, hogy még le is keverjen egyet...
2019. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy ha így folytatja, nem fogja látni a gyerekét. Nem egy alkoholistához mentél hozzá.

Aztán vagy komolyan veszi, vagy nem.

2019. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondtam neki ha így folytatja elveszít minket. Annyit mondott ha nem tudom kivárni amíg rendeződnek benne az érzelmek,akkor menjek.Én úgy gondolom nyeregbe érzi magát,nem hiszi hogy ezt megmerem tenni,hogy 3 gyerekkel egyedül.
2019. máj. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!