Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt azóta volt kisebb nagyobb veszekedés, de mostanra túlságosan elfajúlt a dolog. folyton féltékenykedig mindenkire. Az anyjáéknál lakunk de nem beszélgetek senkivel, sőt ki sem megyek az udvarra mert féltékeny a saját testvérére. ebből volt ismár nagy veszekedés. Nem mehetek sehova, se a családomhoz, sem pedig nélküle utazni vagy ilyesmi. Csak is olyan munkahelyre megyünk ahol együtt lehetünk mégis minden jöttmentel megvádol, hogy én örömlány vagyok és mindenkivel lefekszem. még a 60 éves fönökkel is és hiába mondok bármit nem hisz nekem. Egész nap otthon vagyok, főzök mosok takarítok megteszek neki mindent. nem megyek szó szerint még az udvarra se nélküle mégis én vagyok a rossz, lassan már dolgozni sem merek mert azt mondja,hogy én a fönökkel vagyok és nem is az anyjával akit ápolok- Mit tegyek ez ellen?
2019. máj. 28. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele? Őszintén válaszolj.
2019. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2019. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így akarsz élni vagy normális emberként? Megéri ez a "szerelem" azt, hogy bezárva élj, cselédként és lábtörlőként? Mert ha nem - és normális embernek nem - akkor menekülj de marha gyorsan, mielőtt teljesen leépülsz. Ez a hulladék akit a párodnak hívsz sosem fog megváltozni, csak egyre jobban leépít.. Nem hiszem el, hogy ennél a szertengernél tényleg rosszabb lenne egyedül.
2019. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lilla64 ***** válasza:
100%
Lépjél amig nem késő,mert nem lesz jobb bármit teszel.Még a végén bántani is fog.Volt már ilyen,sajnos.
2019. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ilyen, mert hagyod.
2019. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ez még csak a kezdet!

Szakítás vele, de gyorsan.

2019. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az ember beteg.Megváltozni nem fog.Menekülj,ez a legjobb amit magaddal tehetsz.
2019. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!