Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akartam, erre elvisz wellnessezni. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat ártott nekem a párom és 1 hete úgy volt, hogy szakítani fogunk csak láttam rajt, hogy szarul esne neki és ezért megint engedtem neki, hogy visszakönyörögje magát. Most eljutottam oda, hogy tényleg jobb lesz, ha szakítunk mert már nem tudjuk helyrehozni ezt az egészet. Erre most héten azt mondta elvisz wellnessezni. Én mondtam neki kifizetem az én részem, de nem akarja. Azt meg nem akarom, hogy utána megmondja, hogy ő elvitt aztán szakítok vele.
2019. máj. 28. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Akkor bejött a terve. Legközelebb is elég ennyit tennie, hogy sarokba szorulj, mert utána nem érzed tisztességesnek.


Előtte kellene szakítani. Még különfizetve is, miért mennél vele, ha már árt neked, meg nem is kedveled igazán?


Józan Ész, merre vagy?

2019. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Az gondolom meg se fordult a kis fejedben, hogy nem fogadod el a meghívást és szakítasz.. Nőként mondom, hogy ez gyomorforgató.
2019. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szóval pártízezerért megvehető vagy?
2019. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Tudod mikor mennék wellessezni valaki olyannal akivel szakítani akarok. Egyáltalán hogy fordult meg a fejedben, hogy elmész?
2019. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Akkor nem mész. Nem nagy cucc.
2019. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Mit tennék? Szakítanék.

Exemet is ott hagytam nyaralás előtt ami úgy nem pár 10 ezer és egyáltalán nem érdekelt. Nem akartam már vele lenni betelt a pohát kész ott hagytam.

2019. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lilla64 ***** válasza:
93%
Megmondod,hogy vége és nem mész el.Azután szakitani már nem lenne becsületes.
2019. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
A következő pedig az lesz, hogy "véletlen" felcsinál és lesz egy édibébid...és akkor pedig ezért nem fogsz szakítani....
2019. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Előtte szakíts.
2019. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes hogy mindenki ugyan azt írja mind le is van pontozva szinte ugyan annyi százalékra :D
2019. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!