Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy csak akkor vagy együtt valakivel valahol, ha fényképet tesztek fel arról facebookra?

Figyelt kérdés

Barátnőmet megleptem egy balatoni ballonozással. Feltúrbóztam egy rózsás ággyal a szálláson, illetve pezsgővel, és elvittem a kedvenc éttermem. Utána pár nappal megkérdezte, hogy szégyellem-e. Mondtam, hogy nem. Azért kérdezte, mert nem raktam fel a vele készített közös képünket netre. Én a magánéletemet nem akartam sose reklámozni, face nélkül is voltak kapcsolatok.


Szóval nagyon kiakadtam, és úgy érzem feleslegesen izgultam, hogy minden tökéletesen alakuljon a kiránduláson. Ti mit szóltok ehhez, hogy egy fénykép a facebookon alapozza meg az egészet?


2019. máj. 28. 20:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
77%

Nem, en meg profilképet se hasznalok, en se vagyok reklamozos.

Miota vagy vele??

2019. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
85%

Agyilag éretlen még a barátnőd, facebook függő. Ennyi. Akik ilyenek, azok a magánéletüket is megosztják, like-függők. Önbizalomhiányosak. A magánélet fogalmát nem ismerik.

Nem biztos, hogy hosszú életű lesz ez a kapcsolat.

2019. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nemsokára 2 hónapja. Én nagyon el vagyok keseredve. Látom rajta, hogy szeret, és hogy sokat jelentek neki. Én voltam neki az első ráadásul, most 19 éves. Én 21. Megmondtam neki a véleményem, de elment a kedvem a közös programok szervezésétől. Sőt a nosztalgia fotónkat ki is vágnám az ablakon amit a Festetics kastélynál készítettünk. Ezt is megmondtam neki. Mindent megbeszélünk, de ezen nem tudok túl lendülni.
2019. máj. 28. 20:08
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Dedósoknál normális, meg aki kirakatban akar élni.
2019. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jár fel facera mikor együtt vagyunk. De amikor nem vagyunk együtt még akkor se. Itt arról van szó szimplán, hogy látja, hogy másokkal rakok fel képet a napomba messengeren, de vele nem.
2019. máj. 28. 20:09
 6/43 anonim ***** válasza:
63%

Neki fontos,hogy mutasson a külvilágnak.Neked nem.Igazából nekem ez nevetséges.Azon mérgelődni,hogy nem tettél ki képet,miközben így megszervezted az egészet...Ahelyett hogy örült volna,hazamentetek azt azon bosszankodni,hogy nem tettél ki semmit?Hát mások vagytok.Lehet másban is.


Bár én sea mutogatós tìpus vagyok,és még fb-m sincs.

2019. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Ti ezek után képesek lennétek még szervezni programokat? Egyébként egyetértek mindenkivel.
2019. máj. 28. 20:16
 8/43 anonim ***** válasza:
73%

"látja, hogy másokkal rakok fel képet a napomba messengeren, de vele nem."


Ez mondjuk így engem is uavarnaz, hogy fűvel fával kiteszed a közös fotót, csak épp a barátnőddel nem.

2019. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
45%
*zavarna
2019. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Ha a szerelmi életemet szeretném teljesen magaménak tudni, diszkréten, az miért baj?
2019. máj. 28. 20:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!