Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha barátnőd elküldt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha barátnőd elküldte volna az anyjának fotón a naplód oldalait?

Figyelt kérdés

A lényeg h pszichológushoz járok és ő mondta h írjak naplót az érzéseimmel,gondolataim mal naponta.

Azt h elküldte véletlen "talaltam " a telefonjában, mert mondta h olvassa fel mi jött neki messengeren .



Munkahelyi zaklatás miatt és alaptalan vádak miatt kellett otthagynom a munkahelyem es azota ezt még nem dolgoztam fel pedig több mint 1eve már.


2019. máj. 28. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én innentől nem bíznék meg benne igazán. Nem értem miért cselekedte ezt, értelme nem volt, a bizalmad meg eljátszotta.
2019. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíznék többet meg benne.
2019. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már az is túl van egy határon, hogy ő elolvasta a naplód.
2019. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell egyből elítélni... Lehet csak tanácsot akart kérni valakitől, hogy mit kezdjen veled. Ha 1 éve rossz állapotban vagy, akkor elég nehéz lehet a barátnődnek.
2019. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki a személyes dolgaimban turkál,azt egy életre elkerülöm. Hát még akkor,ha világga is kürtöli a titkaimat...

Te döntöd el mit teszel vele,de én egyből lezárnék vele mindent.

2019. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet csak tanácsot akart kérni valakitől, hogy mit kezdjen veled."


Gyenge kifogás.

2019. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
7-es,te normális vagy? Mert nagyon nem úgy néz ki...
2019. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Már megint te vagy? Itt szidod a barátnődet egyfolytában, aki kvázi eltart téged, mert te anyuék cégénél dolgozol úgy, hogy "természetben" fizetnek neked. Eddig csak azon hőbörögtél, hogy nem dolgozik eleget a lány, vagy a takarításos probléma is nálatok volt? Na mindegy, nem értem, miért van veled, eleve zakkant jő is, ha ezt tűri.
2019. máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Te már megint a 30 èves látássèrült anyucièk vállalkozásában dolgozó óriáscsecsemő vagy. Újítani kellett a palettán? Már uncsi volt a "a barátnőm nem takarít rendesen", meg a többi barátnőddel kapcsolatos napi szintű problèmád, ès gondoltad előrukkolt egy újjal, hogy továbbra is kibeszèlhesd itt? Szánalmas vagy.
2019. máj. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Kegyetlen emberek vannak itt... főleg a 7-es válaszoló.
2019. máj. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!