Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a barátom előbb posztol valamit facen, mint ahogy elmondaná nekem?

Figyelt kérdés

Én soha nem szoktam posztolni, de megszoktam, hogy a barátom szinte minden nap szokott. Az zavar, hogy sokszor előbb tudom meg faceről a dolgot, mint ahogy elmondaná nekem. Például, hogy sikerült a nyelvvizsgája, azt is kirakta facere. Direkt nem is hoztam szóba, nem is gratuláltam, akkor mondta magától is, de rosszul esik, hogy nem én voltam az első. Az is zavar, amikor megoszt valami filmrészletet, aztán bejelöl rajta, hogy milyen jó lesz, ha a szerelmével nézi meg. Ezt se tudom értékelni, mondja meg nekem, ne pedig 200 másik embernek. Sokszor van ilyen, hogy a faceről tudom meg a dolgokat, nagyon zavaró. Beszéltem már vele erről, de szerinte ebben semmi rossz nincs és velem pedig élőben jobban szeret beszélni, mint chatelni. Na de még ha ez így is van, ha a posztolásra van enrrgiája, akkor nrkem is odabökhetne valamit. Az a vicc, hogy egy 31 éves férfi a párom, nem pedig egy tinifiú.

22l


2019. máj. 29. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Valóban semmi rossz nincs ebben, mindaddig, amíg Te is hasonlóan cselekednél, vagy elfogadnád ezt.


Igy viszont jogos a lázongásod, és ezt jegyezd meg Neki ismételten.


Ha nem veszi komolyan meg tudod tenni azt,hogy ne jelölhessen be a facén az engedélyed nélkül. Hátha ez majd ráébreszti.


Vannak akik mindent megosztanak, számomra se szimpatikus ez. Az meg egyáltalán,hogy mielőtt Veled közölne bármit is máris felrakja.

Eleve alap,hogy az érintett hozzájárulása nélkül nem jelölünk be senkit.

2019. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hú, én ezt nem bírnám, főleg, hogy ennyi idős..nagyon éretlen, talán kicsit ostobácska is, már bocs...
2019. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha engem megkérdeztem a párom valamire, akkor a szerint fogok viselkedni
2019. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha majd előbb kiposztolod a facebookra,hogy terhes vagy,vagy esetleg azt,hogy már nem jártok együtt,minthogy vele közöld,akkor talán majd megérti.Bár amilyen fb,külvilágfüggő lehet még tetszene is neki.Kicsit máshogy gondolkodtok.
2019. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindez a külvilágnak szól. Nagyon fontos neki, hogy ki mit gondol róla, fenntartani egy látszatot, vagy hogy valaki irigykedjen, neki milyen jó...

Szánom az ilyen embereket, mert valamit nagyon szeretnének ezzel kompenzálni.

2019. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!