Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon tetszik a párom legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Eleinte nem, az elmúlt egy évben alakult ki és sajnos elég sok időt is töltünk együtt,szóval kerülni sem tudom. Nem csak szexuálisan vonz hanem mint ember szimpatikus. Ha valaki járt már így mi a megoldás? Szeretem a barátom is, nem lennék képes megcsalni. 3 éve vagyunk együtt

2019. máj. 29. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szurasd meg magad azt helló.
2019. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez kb. évtizedes rémálmom. A tizenéves korom óta legjobb barátom úgy érzem nálam külsőre és férfiasságra is jobb pasi, mint én. Ezért sosem mertem igazán bemutatni vagy összeismertetni őt a barátnőimmel pont emiatt.


Úgy tűnik nem alaptalanul.


27/F

2019. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Urald az ösztöneidet. 😉 31F
2019. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a barátodat, akkor felejtsd el a másik pasi iránti érzéseidet.

Amúgy is, ha tényleg legjobb barátok, akkor nem biztos hogy kavarna veled. Lehet benne van annyi tisztesség, hogy nem tolna így ki a legjobb barátjával.

2019. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
dettó ugyanezen mentem keresztül, én szakítottam a párommal...majdnem 4 évig voltunk együtt, de az exem nagyon elkényelmesedett, megszokta, hogy vagyok és 0 energiát tett a kapcsolatba, míg a haverja meg olyan figyelmes volt velem mint az elmúlt időben senki, így akarva akaratlanul belezúgtam...így szakítottam, a baráttal megbeszéltük, hogy mindketten hasonlóan érzünk de nem lehet ezzel kezdenünk semmit. Úgyhogy a tanácsom az, hogy beszéld meg a barátoddal, hogy mi hiányzik neked a kapcsolatból, ugyanis valami biztos, hogy hiányzik ha ez kialakult. Ha nem változik semmi, lépj ki és felejtsd el mindkettőjüket..
2019. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Nunizd ossze a kukijat :D
2019. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Én is nagyon szivesen végigdugnám a feleségem szexis barátnöit. Jaj, mit csináljak? Help! help! help! (De amig együtt vagyunk nix ugribugri!)
2019. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátnak is tetszel, és a barát független, akkor inkább szakítsál a barátoddal, persze ez azt jelentené, hogy az ő barátságuknak is annyi. Nehéz kérdés.
2019. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!