Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyjából egy éve járunk. Alapból aranyos srác és jó a kapcsolatunk. Mégis néha vannak nagyon idegesítő dolgai, amik nem nagy dolgok, de fel tud velük húzni. Például mindig belekezd valami tanfolyamba vagy nyelvtanulásba. Ilyenkor jó sok pénzt elkölt rá, aztán félbehagyja. Most is akar valamit, mondtam neki, hogy nagyon gondolja át, mert ismerjük az előzményeket és lehet ez is csak időpocsékolás és pénzkidobás lenne. Amúgy nagyon okos, inkább a szorgalmával van baj. Vagy például megvesz egy csomó felesleges kacatot, amiről azt se tudja micsoda. És engem kérdezget, hogy mire lehet használni azt a cuccot. Vagy mindig kitalálja, hogy nem fog több egészségtelen kaját, pl csokit meg sültkrumplit enni, mert bár kinézetre inkább vékony, de a gyomra érzékeny ezekre és rosszul lesz tőlük. Aztán gondolom mondanom se kell, hogy ezt soha nem tudja tartani. Semmi akaratereje. Utána meg nekem panaszkodik, hogy rosszul van és rám akarja sózni a kajákat, hogy vigyem el. Ilyenkor mindig ideges leszek, ez a viselkedésemen is látszik. Meg meg is mondom neki, hogy mit gondolok. Aztán, ha nincs velem, akkor bűntudatom van, hogy hogy lehetek ilyen durva vele, amikor ő hozzám mindig kedves és figyelmes. És elhatározom, hogy legközelebb türelmes leszek, de aztán megint felidegesít valamivel.
2019. máj. 29. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem vagytok egymásnak valók. Apró hülyeségei mindenkinek vannak, nekem is, bár nem hasonlók és a pénzt sem szórom. A barátodra hiába mondod, hogy okos, mert valójában hülye. Aki elcseszi a sok pénzt és mindent félbehagy az nem okos, hanem trehány. Az okossága megkérdőjeleződik, hogy ha mindent összevásárol és nem tudja mire jó, minek veszi, miért téged kérdez. Szerintem ennek nincs jövője, vagy ha van is jó ideig ne akarjatok gyereket pusztán, mert az állam támogatja
2019. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy a hiba feltétlenül a barátodban lenne. Az ő dolga, hogy mibe kezd bele és mire költi a pénzét. Ha ez ennyire zavar téged, akkor nen vagytok kompatibilisek. A későbbiekben ez egyre több konfliktushoz fog vezetni.
2019. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!