Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetnék kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék kapcsolatba vele?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt aki érzelmileg nagyon sérült. Egy nagyon rossz kapcsolatból szállt ki egy éve azóta volt egy ismerkedése ahol átverték!Beszélgettünk és néhány alkalommal találkoztunk(3) de nagyon bizalmatlan volt és elküldött hogy nem tud bizalmat adni nekem. Egy üzletben dolgozik ahol eljárok minden nap és szeretnék személyesen beszélni vele,persze nem erőszakoskodni akarok, csupán csak egy új remény érdekében tenném mert tudom hogy ilyen lányt nem találok.Hogyan kerülhetnék kapcsolatba vele? Mi lenne esetleg amit mondhatnék neki és hatással lehetne rá hogy ismét beszéljünk? Akár női tanácsot is meghallgatok hogy mi lehetne sikeres esetleg ebben az esetben?

2019. máj. 30. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"nagyon bizalmatlan volt és elküldött hogy nem tud bizalmat adni nekem."

Felejtős, nem tetszel neki. A "rossz kapcsolatának" meg az átverős ismerkedőnek "adott" bizalmat, neked nem. Ráadásul ha mentálisan instabil, nem is nagyon alkalmas kapcsolatra.

2019. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lilla64 ***** válasza:
Én az ilyent tolakodásnak tartom.Hagyd békén és keressél más lányt.
2019. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehhez a nőhöz évek kitartó munkája kell. Ha éveken keresztül mindig lát, ha mindig szólsz hozzá kedvesen, akkor talán kinyílik. De hát már találkoztatok is! Akkor lehet, hogy nem tetszel neki.
2019. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!