Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok a párommal aludni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok a párommal aludni, mert rossz a szex, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Ne aludj a pároddal.
2019. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább a szexet hanyagoljátok, ha egyébként aludni jó!
2019. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Rosszul erzem magam ez miatt pedig vágyok rá hogy vele legyek, de a szex gondolatától bepánikolok, mert úgyis rossz lesz, így elrontja az egész talit.
2019. máj. 31. 14:00
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem lehet hanyagolni mert ő szeretné.
2019. máj. 31. 14:01
 5/27 A kérdező kommentje:
Gyorsan elmegy, és merevedési problémaja van, és én rosszul érzem magam, mert elvarom hogy jó legyen, így nyomást gyakorlok rá, ami megint nem lesz jó.
2019. máj. 31. 14:03
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Mitől rossz? Megbeszéleted vele?

Vagy nem kívánod őt?

2019. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem szakítasz?
2019. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem vele, kívánom őt, bár az utóbbi hónapokban egyre kevésbé mert kicsit hízott.

A probléma maga az, hogy mindig kudarc lesz a vége, így én már az elején azt gondolom, hogy nem fog menni, ráizgulok.

2019. máj. 31. 14:08
 9/27 A kérdező kommentje:
Azert mert szeretem? 3 eve vagyunk együtt, minden teljesen jó, vele lenni , de most vizsgázik stresszel, merevedési problémaja van, nem megy valahogy neki.
2019. máj. 31. 14:09
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

A jó szex kommunikáció kérdése. Egyrészt meg kell beszélni, hogy mi nem jó, mi az oka a problémáknak. Vezetni, tanítani kell a másikat, hogy neked mi esik jól és kísérletezgetni kell.

Az a legrosszabb megoldás, ha teljesen hanyagoljátok az egészet. Le kell ülni, meg kell beszélni, ki kell tapasztalni, hogy neked hogyan lenne jó. Meg mondjuk kell hozzá két megfelelő szexuális kultúrával rendelkező ember akiknél a szex nem áll meg 10 perc egy pózos reszelésnél.

2019. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!