Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még keresnem a volt barátnőmet 2 hónapja szakítottunk? Családot terveztünk előtte el vagyunk már fiatalok 28/N 31/F

Figyelt kérdés
De sajnos mind ketten elég ingerlékenység voltunk a végén már haza vittük a munkát emiatt sok volt a vita köztünk és ingerlékenyek voltunk kevés Türelemmel. Nagyon szeretük egymást sőt én még most is őt. Az elején sokat kerestem de már nem. Képes vagyok be látni a hibáim és változtatni. De nem tudom őt ezt érdekli vagy csak időre van szüksége. Tegnap láttam társkeresőn nem is értem én miért regisztráltal. Ezek után azt hiheti, hogy túl vagyok rajta? Vagy ő lépett túl ezen az egészen már.
2019. máj. 31. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha regisztrált, akkor túllépett. Én se kezdenék.újra exekkel.
2019. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
exekkel nem szabad kezdeni, hiszen azért lett vége mert valami nem működött, ami késöbb se fog
2019. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem érdemes keresned, egyáltalán nem biztos, hogy túl van rajtad. Azért van fent, mert túl akár lépni, ahogy te tetted, nem? Hiába találtok mást, azzal is veszekedés lesz, egyszeruen nincs két egyforma ember. Az ember úgy marad egyedül, hogy kevés hibát sem tud tolerálni aztán szenved, hogy egyre gyatrább emberek sodródnak az útjába. És ezek után máris tökéletessé válik az előző.
2019. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lilla64 ***** válasza:
68%
Egy próbát megér.Talán rájöttetek,hogy hol rontottátok el,és most másképp csináljátok.De az is lehet,hogy pár hónap múlva ismét szakitotok.
2019. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!