Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a barátnőmnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmnél el érni hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám a barátnőmnél el érni hogy hiányozzak neki? Lassan egy éve együtt vagyunk és már nem mondja sem hogy szeretlek sem hogy hiányzol. Sokszor semleges. Mindig a kedvében járok. Szeretem és félek hogy elveszítem. Van valami taktika amivel egy nőnél el lehet érni hogy jobban keressen? Jobban akarjon velem lenni? Tünjek elvegy kis időre vagy ne válaszolgassak neki egyből vissza facebookon?
2019. máj. 31. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tűnj el, legyél megközelíthetetlen, teperjen ha akar valamit.

Ha nem úgyis rájössz hogy lapát

2019. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És amikor előkerülök, mit mondjak? Hol voltam???
2019. máj. 31. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem egyszerübb a kommunikàció?!

Talàn vele kéne ezt megbeszélned, hogy miert nem mondja hogy szeretlek.

Ha tényleg szeretne akkor kimutatnà!

5 ève vagyunk együtt a pàrommal és mindennap minimum 2x mondom neki hogy szeretlek.

2019. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira eltűnni. Csak kicsit vegyèl vissza a ragaszkodasból. Ne keresd annyit, várd meg, hogy ő is keressen, ne válaszolj egyből, ha ír. Nem kell túlzásba esni, ès fèl napokra megvárni, csak hogy megèrezze nem "rajta csüngsz", rá vársz egèsz nap, hanem van saját èleted is.
2019. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan tünj el egy időre.ne válaszolj ne írj. legyél megközelíthetetlen. meglátod úgy fog reagálni amit álmodni se mertél mikor előkerülsz. megkérdi azonnal hogy hol voltál? jó hogy előkerültél mert beszélni akartam veled nagyon. erre te fölényesen: mondjad szivem. erre ő visszahúzódó szerény stílusban: míg oda voltál találtam valakit és el is jegyeztük egymást. ezt akartam mondani. majd sarkon fordul és elrepeszt
2019. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt mondd neki mikor előkerülsz, amit ő mond neked, amikor ő előkerül.

32/f

2019. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jókat írtak az előző válaszolók, de készülj fel arra is hogy vége lehet a kapcsolatodnak. Például el kezdesz a visszább húzódni, kicsit hanyagolni és ő le se sz arja. Sőt ő mégjobban hanyagol. A megbeszélésnek meg az a rizikója, hogy ritka az olyan partner, akivel őszintén komolyan lehet beszélni. Hantázik össze vissza, vagy nem is válaszol csak néz maga elé. Én inkàbb valahogy a nyulat ugrasztanám ki a bokorból. Egyszer régen az egyik csajom telefonbeszélgetését hallottam meg véletlen a barátnőjével, elég csúnyán beszélt rólam, nem tudta hogy a másik szobában vagyok. Kirúgtam.
2019. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!