Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja szakítottunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottunk de szoktam neki virágot küldeni de abszolút nem beszélünk és a virágra sem reagál semmit azt sem tudom még kaptae őket. Nem tudom jó ötlet volt küldeni neki. Teljesen le mondot szerintetek vagy?

Figyelt kérdés
Lehet felesleges próbálkozás. Vagy csak idő kell neki.
2019. máj. 31. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges próbálkozás
2019. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, pláne ha ő akarta a szakítást. Ha még szeretne tőled valamit akkor jelentkezni fog, de így, hogy nem adsz neki nyugalmat / békét a szakítás után lehet, hogy pont az ellenkezőjét fogod elérni.
2019. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
már egyszer kérdezted, akkor is el lett mondva, hogy nem akar tőled semmit, azért se reagál, mintha semmi se történt volna...hogy ne lásd, ne hidd, hogy bármit kiváltasz belőle
2019. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!