Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lány többször is találkoztam vele mire rendesen elhívtam randizni .Nagyon okos és csinos lánynak tartom . A 2. randin már nálam aludt mert nem tudott volna haza menni de nagyon nem is akart . Viszont nagyon szeretett volna szexelni amit én meg elutasítottam azzal h még csak a 2.randi de fő indokom inkább az ,hogy korán el megyek és nem akartam ,hogy egyből csalodni keljen bennem ezt megismbeszéltem vele még az nap este elfogadta és megértette a helyzetemet. A 2.randi után teljesen megváltozott a beszélgetesunk ,régebben éjjel-nappal beszélgetunk ,ha elakartam hívni kövi randira mindig valami programmal lemondta most meg ha én nem irok rá nagyon nem is válaszolna .Egyből a arra tudtam következteni , h akkor még is baj volt h nem szexeltunk . A 2.randi utan 3 héttel már nagyon zavaró volt h mindig én keresetem beszélgetésunk is olyan volt h nem jutottunk el A-ból B-be így az nap nem irtam rá majd este megkaptam tőlle az a kérdést mi van elfelejtettél? valaszoltam neki majd megkérdeztem tőle h baj van ? nyugottan megmondhatod ha már nem szeretnél vele találkozni /beszélni és akkor mindenki megy tovább a saját utján .A válasza az volt ha bár mi lenne akkor már rég megmondta volna . Amióta ezt megbeszéltunk úgyan ugy folytatja ezt teljesen érdektelenek és lerázosak a beszélgetésunk. Ezek után mit csináljak? és vajon mért csinálhatja ezt? F23

2019. máj. 31. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Mert levette, hogy valószínűleg meleg és/vagy impotens vagy!


Szét kellett volna pakolnod elsőre!

2019. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Jegyezd meg egy életre, hogy ha egy nő szexelni akar veled ÉS te tőle akarsz tőle valamit, akkor MINDIG dugd meg. A nők többsége így működik, beindul bennük valami tudat alatt és már nem fognak vonzódni utána hozzád, ha nem teszed meg. Ilyen esetekben jobb a rossz szex is, mintha nincs szex.
2019. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Ne foglalkozz vele;lehet, hogy idegesíti, frusztrálja, hogy körülötte az összes barátnője nem szűz, ő meg még igen. Amúgy szerintem kissé éretlen még ez a leányzó egy párkapcsolatra; meg nem is annyira becsüli nagyra egy ilyen "szövetségnek" az értékét. Ha pl rögtön le is akart volna feküdni veled. Lehet, hogy csak a tested kellett volna neki, és most haragszik rád. És neheztel. Ez meg eléggé kicsinyes. Nem jó, hagyjad őt szerintem. Meg mi ez a szemrehányás, hogy "mi van, elfelejtettél?" Lusta csaj. Őneki nincs két keze, ő nem tud írni neked? Hagyjad őt, lehet amúgy az is, hogy csak játszik veled; ne törődj vele; mondd meg neki, hogy legyetek inkább barátok, ha azt még szeretnéd, és érdemesnek találod fenntartani; de szerintem teljesen rosszul áll hozzá egy párkapcsolathoz. Nem tudja érteni, nem tudja értékelni sem; nem jó. Gőze sincs ennek a szeretetről meg a szerelemről. Most tényleg komolyan, haragszik rád, mert nem dvgtad meg? Rájött, hogy te nem csak a szexre mész, hanem érzelmileg is szeretnél kötődni, de ez a lány meg érzelmileg tök fejletlen. Inkább keress mást, egy valódi nőt magad mellé. És ne gyere az életkorával, 40 évesen is lehet még éeretlen gondolkodású valaki; 20 körül meg főleg. És lehet, hogy ezt nem is most fogja megtanulni a következő 10 éven belül, hogy mi az, hogy érzelmileg kötődni valakihez, hogy ennek mekkora értéke van. Neki ezek a dolgok nem számítanak, ezeket nem is tudja értelmezni, mire vélni; hogyha valaki érzelmes, meg fontosak neki az érzelmek; meg nem is tudja , hogy mi az egyáltalán. Az érzelem. Ő még nem tudja, nem érti, miről szól ez. Úgyhogy szerintem hagyjad, keress magadnak valami hozzád illőt. Hogyha ő már most nem érdeklődik irántad; már most, így az elején, akkor pl milenne, ha már évek óta kapcsolatban lennétek? Hogy állna hozzád? Akkor meg méginkább érdektelen lennél neki. Nem érdekled te őt. Keress egy valódi nőt, aki hozzádvaló társad lehet; és nem játszmázik, hanem felnőtt, érettgondolkodású, és igazi kapcsolatot akar; ahol nem csak testi örömök vannak.
2019. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
*Amúgy szal csak arra használ, hogy fényezzed az egóját. Mert jó neki, örül neki,ha valaki pitizik neki. Mint egy kiskutya.
2019. jún. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
*ezt arra értettem legutóbbit, a pitizést, hogy "na mi van, elfelejtettél?" Tehát hiányzott neki, hogy nem ugráltad körbe 'őfelségét'.
2019. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

*szal az ilyenektől én óvakodnék.

(bocsi, hogy nem egybe írtam, külön jutottak eszemb.e)

2019. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

3.-nak.


Itt nem a lány a hibás! A kérdező!

Minek csajozik, ha nem kanol?

2019. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Úgy gondolom, hogy ő valszeg barátnőt szeretne; nem egy lyukat.
2019. jún. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
*Lelkitársra vágyik tehát,nem bizonyos szempontból csak egy üres, lélektelen, szeretetnélküli testre.
2019. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
*Mindennek megvannak a lépcsői , a fokozatai; nemtom pl korábban leveleztek -e már; de ha még nincs olyan lelki kötődés kialakulva, akkor még hova siessenek? nem hajt a tatár
2019. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!