Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden hétvégén iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden hétvégén iszik a haverjaival ilyenkor eléggé spiccesen jön haza miért idegesít egyre jobban a viselkedése?

Figyelt kérdés

Régen együtt jártunk ki , közös "volt" a baráti társaság...mára már úgy érzem inkább az ő társasága mivel

az én barátaim egyre ritkábban járnak ki. (párkapcsolat,munka stb..nyilván már nem vágynak minden hétvégén kocsmázni). Viszont maradt egy kis társaság akik az ő barátai és még mindig ugyanaz a program minden hétvégén...csak én már nem járok ki vele..viszont egyre jobban idegesít ha részegen jön haza...ráadásul ilyenkor nem jön fel hozzám, hanem rögtön folytatják a "gémelést" a haverjaival...Nem tudom mi történik velem, de mostanában egyre kevésbé tolerálom a dolgait...Nem tudom mennyire normális ez 30 éves férfi létére..én már egyáltalán nem vágyom kocsmázni , éjszakázni...viszont így eltávolodunk....minőségi időt nem töltünk együtt...nem tudom mi történik és miért csak most veszem észre hogy ez így nincs egészen rendben..talán mert én már nem vagyok hajlandó kimászkálni és italozgatni amikor egyáltalán nincs kedvem...talán mert már másra vágyom( gyerek, minőségi idő, kirándulás bármi)..mit tegyek? nem tudom megváltoztatni ő így elvan és végül is lehetne rosszabb is, de irritál..egyre jobban idegesít....megszokhatom ezt idővel? vagy fogjam fel úgy hogy lehetne rosszabb és tulajdonképpen örülhetek hogy legalább nem csajozik stb...? Régen kérleltem, hogy menjünk kirándulni ide oda de már nincs kedvem..nincs kedvem mindent megszervezni..


2019. máj. 31. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy kb te lettél az anyukája, és már nem a párjaként tekint rád, nem a nőt látja benned, csak valakit, akivel együtt él. Akivel kényelmes, mert van, ha kell, szexre jó.

Én otthagynám. De gondolom, te is megszoktad őt.

2019. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Nézd, te választottál egy ilyen embert társadul. Úgy látszik, hogy elhagyni sem akarod, következésképp neki nem kell változnia, mert ugyan nem nézed szívesen a dolgait, de azért mégis csak elnézed neki, na.


Azt gondolom, viseld el. Te raktad magad ilyen helyzetbe.

2019. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jogos..hát igen...én választottam...igazából én változtam meg azóta ő meg maradt a régi...ennyi történt csak azt hiszem..
2019. máj. 31. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ideje továbblépned, leragadt egy szinten, és az írásod alapján nem fog utolérni.
2019. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alkesz és játekfüggő, csodaban ne reménykedj. Engedd el, jobban jársz.
2019. jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező,


a pároddal szétfejlődtetek. Ő regrediált egy alacsonyabb fokozatba, te pedig evolváltál egy magasabba.


Tedd fel magadnak az alapkérdést: szeretnél egy ilyen apukát a gyerekeidnek?

2019. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!