Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szeret mint embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeret mint embert de nem szerelmes belém!?

Figyelt kérdés
A barátnőm szeret, de nem szerelmes belém?! Lassan egy éve hogy együtt vagyunk! Én meg adok neki mindenben mindent. Le ültünk és meg beszéltem hogy mit szeretne ő. Választás elé állítottam. El menjek vagy velem akar maradni. Ő meg próbál velem maradni és lesz ami lesz. Van megoldás rá hogy meg szeressen? Valaki volt már ilyen helyzetbe? Nagyon rossz érzés az hogy mindent bele adtam és ő is meg mondta hogy nagyon jó vagyok hozzá! Lehet ez a baj? Tünjek el kicsit? Legyek köcsög? Mit tegyek? Nem akarom el veszíteni. Kérlek segítsetek
2019. jún. 1. 03:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél köcsög, de ne adj meg neki mindent. Menny el egy napos programra vagy valami érezze a hiányodat. Van aki úgy szerelmes hogy fel sem tűnik neki. Ha tényleg nem érez semmit akkor nem fogja a hiányodat érezni. Legyél kicsit távolság tartóbb, de ne úgy hogy azt érezze hogy nem is érdekel téged a kapcsolat.
2019. jún. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Felvilágosítalak: A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet. Ostobaság azt hinni, hogy valaki örökké szerelmes lesz beléd.
2019. jún. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ui. a szerelmet pedig nem lehet kierőszakolni a másikból.
2019. jún. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Lehet szeretet érez irántad,és az sokkal tisztább mint a szerelem.
2019. jún. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
A szerelem absztrakt fogalom, szerintem ne görcsölj ezen ennyit. Úgy döntött, hogy együtt akar veled lenni.
2019. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Talált egy nálad jobb képű pasit, aki már egy ideje dugja. Sajnos hamarosan ott fog hagyni miatta.
2019. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban azt érzed hogy valamivel gáz van, és azon nem tudsz változtatni, akkor az csak rosszabb lesz. Ha neked szeretetre, szerelemre van szükséged, akkor olyat keress aki megadja. Csak szólok, változás nem lesz, de napi szinten fogod darálni magad ez miatt. Tapasztalat. Én így mentem bele egy házasságba. Minden oké, csak semmi olyat nem kapok, amire szükségem lenne. Ezenkívül minden okés. Inkább legyél egyedül... hallgass rám!
2019. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz szerelmes beléd, valahol bántja a lelki ismeret hogy az anyagiakért van veled de csak szolidan annyit mond, hogy nem szerelmes, itt már nem tudom mire vársz, szerelmet nem lehet pénzért venni.
2019. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem akarsz elvesziteni? Ne pazaold ra az idod, csak a szamar leszel neki mindig.
2019. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!