Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy elköltözzön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elköltözzön? Nagyon félek. Én sajnos kitenni nem tudom!

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt, felépítettünk egy kisebb lakást a szüleim udvarára ahol élünk. Ő ugyan csak hétvégén van itthon a munka miatt de én már ezt nem akarom.

Nem szeretem már egyáltalán, nem tisztel, bunkó és flegma viselkedése van. Nagyon sokszor hazudott becsapott minden téren, több nő ügye is kiderült.

Én már kértem korábban hogy költözzön el de csak kinevezett, és közölte hogy ő nem. Költözek én el.

A lányunk 2 éves lesz és neki sem jó hogy ezt hallja hogyan sértegetjük folyamatosan egymást.

Hozzáteszem hogy folyamatosan zsarol, például hogy elviszi tőlem a lányunkat, vagy hogy ha én véletlenül bepasiznék akkor mindkettőnket feldarabol (engem és a pasit)

Hozzáteszem hűséges típus vagyok soha nem csaltam meg. Sőt senkivel sem beszélgetek, nem járok el sehova. Itthon vagyunk mindig a kislányommal esetleg játszótér vásárlás hasonló programok vannak nálunk.

Szeretném elérni hogy elköltözzön bár tény hogy anyagilag nagyon rosszul járnék még akkor is ha szeptemberben felveszik a a lányomat a bölcsibe


2019. jún. 1. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mivel a szüleid udvarán van a lakás, ezért a családnak kellene onnan együttes erővel kidobni azt a szemétládát úgy, hogy bevonsz még más családtagokat is az akcióba.


A zsarolós módszerei egyébként nem csak pszichopaták, hanem értelmetlenek is, hiszen nincs már köztetek semmiféle érzelmi kapcsolat. Így nem tudom, hogy a hatóság tudnak-e tenni valamit az elköltözése érdekében azon az alapon, hogy rettegésben tart téged.

2019. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ház kettőtök nevèn van? Mert akkor ez azèrt nem úgy működik hogy felszólítod, költözzön el.
2019. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beadod a válást, fentebbi okokra hivatkozva.Emellett életveszélyes fenyegetésért feljelentheted.

Neki nem te kellessz, nem rád féltékeny, hanem a kényelmére.Egy mocskos élősködő.

Egy idő után az én "kedves" párom is is ilyenné vált, más nővel kamatyolni, hazajárni zabálni, az jó volt,stb..Csak az nem fenyegetőzött.Egyszer volt egy próbálkozása, de a szemészeten kötött ki.Utána tudta, hol a helye, de a sumákjait folytatta, úgyhogy kidobtam.

2019. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha felesben tiétek a ház, értékeltessétek fel, majd beszéld meg a szüleiddel, hogy tudnának-e támogatni abban, hogy kifizesd neki a felét. (Természetesen a telek árát vonjátok ki belőle, ahhoz semmi köze). Vagy a válásnál egyezzetek meg, hogy nem kérsz gyerektartást, de a te nevedre kerül a ház. Az is valami. Amint dolgozni kezdesz, jobban jársz. Ha nagyon megszorulsz, visszaköltözhetsz anyukádékhoz 1-2 évre és adjátok ki a házat stb. Mindig van módja, helyedben én azzal kezdeném, hogy felkeresnék egy jó ügyvédet.
2019. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Nem lehet, hogy te is csak kihasználtad? Ne értsd félre eljár dolgozni értetek beletettél mindent a kapcsolatba hogy ne legyen neki nő ügye? Mert ha az ember fia elmegy a családér dolgozni és hazaérve semmi kedvesség összebújás ágy egyik végében alvás s a gyerekkel választja el az ágyat akkor sajnos hibásak vagytok mind a ketten. Ha meg nem szereted akkor a pénzét se szeresd. Ez elég erős de van benne igazság. Mi az, hogy nélküle nehéz lenne az anyagi miatt?? Most te anyagias vagy.. nem szereted hagyd el és vállald azt ami nélküle lesz. Szüleid udvarán szívesen lakna nélküled? Nem hiszem add be a válópert, gyerekelhelyezést mi egy más.
2019. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy a szexuális kielégültség az pont hogy nekem kevés, ha nem kezdeményeztem volna hetekig rám se nézett volna. A gyereket meg pont ő pakolja mindig közénk
2019. jún. 1. 20:04
 7/7 anonim válasza:

El kelll válni vagy megpróbálni javítani a kapcsolaton. Ha végleg kiszerettél belőle akkor is megállapodni, hogy a gyerek véget nevelitek együtt és hátha majd egyszer újra lobban a láng vagy végleg befejezni. Nekem is van gyerekem elváltunk félreértés véget.

(27) F

2019. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!