Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul gondolom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom, hogy egy házasság végső stádiumban már nem menthető meg?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk házasok,20 éve vagyunk együtt, van egy gyermekünk. Rengeteg minden megváltozott az elmúlt években, mindketten elrontottuk. Nekem majdnem lett valakim, de végül a vágyat legyűrtük. A férjemmel együtt maradtunk, de olyan semmilyen a dolog. Elvagyunk egymás mellett. Szex hónapok óta nincs. Eleinte én nem akartam, most már ő sem próbálkozik. Nem kívánom őt. De maradjunk együtt. A héten iszonyú stresszes volt minden, elmondtam neki, miért, mi bánt. Erre a legnagyobb problémája az volt, hogy a héten nem főztem neki ebédet. Feljött a diéta téma. Mondtam, most nem diétázok. Erre gúnyosan végig mért, majd közölte, hát, látom.

Az alap probléma úgy látom, megmaradt. Nem fogadja el még mindig a testem, nem fogad el engem.


2019. jún. 1. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyobb lehet a gyerek , ilyenkor talàn könnyebb elválni. Szex nélkül megdöglik egy kapcsolat.
2019. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
10 éves lesz idén
2019. jún. 1. 13:03
 3/19 lilla64 ***** válasza:
A szex hozzatartozik a házassághoz.Jól látod,az olyen házasságot nehéz,vagy egyáltalán nem lehet megmenteni.
2019. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mikor kezdődött ez a probléma? A gyerek születése után maradt rajatd súly?


Amúgy én nő vagyok, de nagyon nem értek egyet azzal, mikor meghíznak, eligénytelenednek a nők, és utána elvárják, hogy de "fogadja el" meg kívánja a férje! Nem az irreális elvárásokat értem ez alatt, nem kell szülés után fél évvel top formában lenni. De sajnos a legtöbb ember úgy van a házasságban, hogy már megvan, már nem kell tenni a másikért, már úgyse hagy el akkor se ha nem fogyok le, ha nem öltözik ki, stb stb.


Persze ehhez kell a másik oldal, aki segít a gyerekkel ha úgy van, amíg mondjuk elmegy kondiba a nő, vagy nem szólja le, ha diétás kaja van (hús+zöldség).


De szerintem mindkét félben van ilyenkor a hiba, és a férfit is meg lehet érteni, hogy nem vonzódik már úgy a párjához. A kapcsolatért mindkét félnek tenni kell.

2019. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy megmenthető-e a házasságotok, csak azon múlik, hogy készek vagytok-e tenni érte. Ha egymás iránt igyekeztek tiszteletet és szeretetet kimutatni, idővel vágyat is fogtok érezni. Függetlenül a kilóidtól. Egy gyereknek amúgy még kamaszkorban is trauma a szülők válása. A haláluk után ez a legnagyobb, amit egy gyerek átélhet. Szerintem érdemes erőfeszítést tenni, hogy újra boldogok legyetek együtt.
2019. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Most 3 kilóval vagyok több, mint mikor összeházasodtunk.

Ő elvárja, hogy diétázzak, tornázzak, de ezt oldjam meg úgy, hogy közben neki normális kaját főzök, ha lehet minden nap. Azt mondta,a tornát oldjam meg, hajnalban vagy este, ha már lefeküdt a gyerek. Elmentem zumbázni, heti egy alkalom lenne, este 6tól. Egyszer jött haza, utána már nem tudta megoldani egyszer sem.

Úgy néz ki, sikerült elintézni, hogy kiváltsuk a jelzálog hitelünket egy kisebb törlesztőrészletű, rövidebb futamidejű hitelre, csak el kell mennünk együtt. Erre két napja azt hallgatom, hogy én keresztül húztam az ő időbeosztását.

2019. jún. 1. 13:20
 7/19 A kérdező kommentje:
A kilóim miatt évek óta csúfol, piszkál. A fejemhez is vágta már, hogy bálna vagyok, hogy nem vagyok számára nő. Ezek után már nem tudok vágyat érezni iránta.
2019. jún. 1. 13:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

és mikor összeházasodtatok, tetszettél neki külsőre? mert a 3 kiló az SEMMI. nem is látszik kb.


ha meg ilyeneket mond, egy tapló. te ezt miért tűröd? én az első ilyennél otthagytam volna...

2019. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utólag bevallotta hogy már akkor sem jöttem be neki, csak nem akarta visszamondani az esküvőt. Gyereket is csak az én kedvemért vállalta be. Azt is mondta, hogy ő már egyáltalán nem volt szerelmes belém, sőt azt sem tudja, hogy szeret e még igazándiból.
2019. jún. 1. 13:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

jézus, te ezen a házasságon mégis mit akarsz megmenteni? ez egy szarkupac a kezdetektől. és te 13 éve ebben élsz sőt 20???


hátőőő. sajnállak. a pasid meg egy barom, sajnálom hogy elvesztegettél rá 20 évet. mondjuk ebből a kis vallomásai után a többi a te sarad, normális nő úgy otthagyja az ilyet, hogy csak porzik.

2019. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!