Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti egy párkapcsolatban is elvárjátok, hogy a pasi kezdeményezőbb, aktívabb legyen?

Figyelt kérdés

Például gyakrabban írjon rátok mint ti, gyakrabban szervezzen programokat stb?


Ha igen, miért?


2019. jún. 1. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, azt várom el, hogy ne legyenek ilyen elvárások, hogy ki mikor mennyit ír. Meg ne csinálja azt, hogy van valami ötlete, hogy menjünk el valahova, de nem mondja, mert én jövök a strigulák szerint.


Meg nem is tudom, nekem nem számít kezdeményezőnek, se aktívnak az, hogy meglát valamit egy plakáton vagy a neten és azt mondja, menjünk el. Ez csak normális emberi kommunikáció.

2019. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Én nem. Az első lépés legyen az övé, ehhez ragaszkodom, de utána én is elég aktív vagyok minden téren.
2019. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az ismerkedésnél én örülök, ha a fiú kezdeményez. Párkapcsolatban pedig szerintem már ne legyenek ilyen "etikettek". Annyira kezdeményezzen programokat, beszélgetést az egyik fél, amennyire a másik igényli.
2019. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!