Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek már nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem érdeklem ezt a férfit?

Figyelt kérdés

Van egy netes "kapcsolatom", ha az ilyesmi nevezhető annak, és hónapokig minden nap beszéltünk, általában ő keresett engem. De kb. két hete alig beszéltünk, és nagyon hirtelen jött ez a változás. Igaz, hogy ez idő alatt kétszer volt olyan, hogy felhívott és akkor több mint négy órát beszéltünk (meg segített valamiben, amin most dolgozom és amihez ő jobban ért), viszont azon kívül alig beszéltünk. Nekem ez eléggé rosszul esik, mert régebben megbeszéltük, hogy ha valamelyikünk ki akar lépni ebből, akkor szólni fog.


Nekem viszont nagyon fontos lett ez az ember, ezért teljesen depresszív a hangulatom amiatt, hogy ignorál. Kérdeztem, hogy mi történt, meg hogy mit csináltam rosszul amiért már nem érdeklem, de azt mondta, hogy ne dramatizáljam túl, meg hogy miért ne akarna már engem. És hogy nem tettem semmi rosszat, csak néha más dolga van és ne gondoljam túl az egészet. De ez az egész változás olyan hirtelen jött, hogy nem tudom, mi történt. Egyébként az ő hátteréről alig tudok valamit, arra gondoltam, hogy esetleg van egy normális kapcsolata ami miatt nem ér rám, bár akkor nem tudom, hogy eddig miért nem volt ez probléma. És azt is mondtam neki, hogy ha már nem érdeklem akkor szóljon most és lépjen le mert nem akarok így függeni tőle, mert bár nagyon kedvelem azért kibírnám. Szerintetek ilyenkor mi lehet? Ő elég nyíltam meg szokott mondani mindent, ezért remélem, hogy nem így akar leépíteni, de már nem tudom.



2019. jún. 1. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
netes kapcsoaltnak ez a átka ha nem találkoztok a valóságban valszeg má nem érdekled mer csak netes nő vagy csak
2019. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több oka lehet. Lehet hogy megunta ezt a beszélgetést, megunta hogy csak ő keres, van már más beszélgető partner, lett egy új kapcsolata, házas , esetleg tényleg elfoglalt stb.stb.... A legvalószínűbb, hogy megunt, kimerítettetek már minden témát. Élőben miért nem találkoztatok?
2019. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Húzza az agyad. Te agyalsz rajta, pont ezt akarta.
2019. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért nem találkoztunk még, mert külföldi. És ha megunt, akkor miért nem mondja meg? Hiszen direkt kértem, hogy szóljon, ha így van.

Eddig is agyaltam rajta, mondtam is neki, hogy sokat gondolok rá, stb.

2019. jún. 1. 20:22
 5/6 anonim válasza:
Ne legyél naív, nem is mondaná meg mert nem akar megbántani ha kicsit is kedvel. De ha egy férfinek kellesz, az lép.
2019. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolj egy kicsit logikusabban bele. Szerinted mi èrtelme van ennek a "kapcsolatnak"? Az èn nèzőpontom szerint semmi. Ès mèg lehet túl is èrtèkeltem. Más országból kommunikáltok egymással, szemèlyesen nem ismeritek egymást, ès nincs is nagy esèly arra, hogy ez változni fog, legalábbis èrdemben biztosan nem. Èrtem èn, hogy jó valakivel beszèlgetni, meg hogy így jól megtaláljátok a hangot egymással. De egyèbkènt mi èrtelme van? Pláne ilyen szinten, hogy kattogsz rajta, hogy nem keres annyit meg mondja meg, ha nem èrdeklem már ès hasonlók.

Basszus, mièrt nem hús-vèr embert keresel kapcsolatra ès ahhoz kötődsz inkább? Vesztegeted az időd energiád olyanra, akivel nem lesz a büdös èletben semmi.

Fontos lett volna neked ez az ember? Kifejtenèd mièrt is? Mièrt akarsz illúziók van èlni? Èlj inkább a valóságban! Ő is azt teszi, minden bizonnyal azèrt nem èr már rá annyit cseverèszni.

2019. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!