Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 évvel ezelőtti szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 évvel ezelőtti szeretőm esküvőjére kapcsán féltékenységet érzek?

Figyelt kérdés

9 éve néhány hónapot volt a szeretőm az akkor kapcsolatom mellett. Miután szakítottam az akkorival, dobtam ezt a csajt is, nem egy barátnőnek való. Soha eszembe se jutott semmi több vele. Évekig nem is láttam, nem is törődtem vele, jöttek hírek hogy 30 felett is egyedülálló. Ez valahogy megnyugtatott. Közben lett feleségem, gyerekem, boldog vagyok! Egy ismerős megosztotta a face-en hogy esküvője volt 2 hete egy külföldi netes híresebb férfivel. Valahogy irigységet vagy féltékenységet éreztem. Nem tudom miért, mert a mai napig nem választanám barátnőmnek a csajt. De most nagyon összejött neki és ez fura érzést kelt bennem. Tudom hogy full szánalom, mert megkeresni se akarom, sőt lehet hogy ő már meg se ismerne engem! Eszembe se jut, látni se akarom, jól vagyok. Csak mégis zavar kicsit valami, ahogy láttam az esküvői képeket kitéve ...


Mi lehet ez és miért lehet?


2019. jún. 2. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Csupán csak te gondolod úgy, hogy ez a nő nem érdekel téged, én azt érzed a leírásodból, hogy saját magad győzködöd, hogy nem érdekel, pedig de, mindenki látja, hogy igen.
2019. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ja, tényleg nem érdekel téged a csaj, azért nyugtatott meg évekig a tudat, hogy nincs kapcsolata, meg azért szenvedsz az esküvői képeit lesegetve :D Legalább magadnak ne hazudj. Egyébként kész főnyeremény lehetsz: a barátnődet megcsalod, és a feleséged háta mögött is más nő után esz a fene.
2019. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Önigazolást kerestél abban, hogy szingli, tehát jól tetted, hogy te se akartál tőle semmit, csak kihasználtad. Most pedig egy nálad klasszisokkal jobb párja van, aki megbecsüli és felvállalja. Vagyis te tévedtél.
2019. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha jó és tökéletes lenne a mostani kapcsolatod,nem foglalkoznál mással.Úgyhogy a hiba a kapcsolatodban van.
2019. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lilla64 ***** válasza:
72%
Nem féltékeny vagy,hanem sérti a méltóságodat,hogy a lány egy jobb pasit fogott ki.
2019. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

"nem egy barátnőnek való"

Mert te egy főnyeremény vagy. Barátnőd megcsalod, feleséged mellett más után epekedsz.


Azért zavar, mert nálad jobb pasit szedett össze.

2019. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
A puhapötsök mindig mások mélybe nyomásával próbálnak feljebb kapaszkodni. Sz.r az életed, sz.r a kapcsolatod, ezért azzal vigasztaltad magad, hogy "bezzeg az a csaj még rosszabbul járt!". Erre kiderül, hogy neki nem is olyan rossz, sőt.
2019. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!