Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de úgy érzem megcsal, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kezd rámenni erre az amúgy jól működő 4 éves kapcsolatom. 25 évesek vagyunk.

Kb. 1 éve elkezdtek olyan jelek megjelenni a pasim részéről, hogy megcsal. A mai napig nem tudtam bebizonyítani, ő pedig tagad mindent, és szerinte én fogom tönkre tenni ezzel a kapcsolatunkat.

Eleinte azt hittem, velem van a baj, de elég egyértelmű jelek vannak. Ha felvetem, kiakad, és nem hajlandó róla beszélni. Elmondta ezerszer, hogyha megcsalna, akkor megmondaná, és nem rabolná az időmet, mert szerinte a leggerinctelenebb dolog a világon. És világéletében elítélte ezt, a haverjainál is.

Mégis, a jelek meg ott vannak(nem sorolnám, ilyenek mint eltűnik telefonálni, nem hallhatom olyankor, a wc-ben facebookozik, eltűnik estékre ha nem alszom vele, meg már találtam női tárgyat is a szobájában, ami nem az enyém). Szóval elég kételyek között vagyok.

Viszont hulla szerelmes vagyok, és ezen kívül minden jó, a szex, programok, kommunikáció, viccek, rengeteg minőségi idő, minden, csak ez az egy dolog van amit nem lehet megbeszélni.

Van egy csaj, akire gyanakszom, aki a régi sulimba járt, de ha meglát az utcán elkerül és nem látom semmilyen közösségi oldalon fent.

Szóval, erről ennyit.

Ti mit tennétek?


2019. jún. 2. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Es ha megkerdezes a noi targyakrol gyanus hivasokrol mit mond? Pl miert nem hallhatod?


Esetleg tegyel titokban abba a helyisegbe ahol telefonalni szokott vmi felvevokeszuleket. Mas esetben azt mondanam hagyd el, de mivel szereted ha nincs gond igy megnyugszol, ha van vegrelesz bizonyitekod.

2019. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Maradj szerelmes, higyj neki. Én a pasidnak szurkolok, nagy játékos! ;)


Izgat mindig, hogy mit csinál a macsó?

Mikor téged éppen leköti a meló?

Biztos lehetsz benne, hogy éppen félre kefél!

De higyj csak el mindent, amit neked mesél!

És vegyél valami, szép ajándékot!

Megmondhatom neked, most kúrod el a sorsod

Velem minden rendben, de ha te ezt szereted

Baaszd el nyugodtan, ez *A Te Életed*!


:D

2019. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Mit vártál?


25 éves vagy, 4 éve vele...a legszebb éveid mentek gallyra, inkább kiélted volna magad!

2019. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű,hogy félrekefél, és az is, hogy nem fogysz szakítani, mert "hulla szerelmes" vagy. Neki nagyon kényelmes így, két nő is rendelkezésére áll.
2019. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzesem, hogy tök mindegy mit írunk, te szerelmes vagy es nem akarod látni a fától az erdőt. Az egyértelműen gyanús jeleket hagyd szépen figyelmen kívül es szenvedj még pár évet mellette. (Bakker, ennyire naiv nem lehetsz, egyértelműen félrelép, te meg szarráalázod magad.)
2019. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Komolyan mondom, ezek egyértelmű jelei a megcsalásnak. Már az is önmagában jel, hogy mindig ideges lesz erre a témára, mert egy egészséges kapcsolatban mindent meg lehet beszélni. Olyan fiút keress, aki szintén viszont szeret.
2019. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!