Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy számotokra csinos nőn mennyire zavar kevés halvány fehér stria a fenéken?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 15:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Maximum ennyi:


[link]

2019. jún. 3. 15:39
 2/14 Apivorous válasza:
100%
Nem zavarna, nem tehet róla. :)
2019. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen nőn semennyire. Nekem is van. Ha cirminek szólitanál miatta, csak nevetném rajta egy jót.

32/f

2019. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem vészes mennyiség. Némi mozgással, egészséges kajákkal simán helyrehozható.

Viszont ha nem akarna tenni ellene (azaz lusta lenne), na, az zavarna.

2019. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Engem semennyire nem zavarna. Kétszer ennyi sem, de azért van egy határ.
2019. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
4.: a stria "helyrehozható", ha valaki tenni akar ellene? Nagyon tájékozott lehetsz.
2019. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

sokaknak főleg gyerekkorban ez a gyorsabb növéstől fordul elő....illetve aki igen csak túlsúlyos és gyorsan lefogy úgymond.


Régen a terhes nőknek a javuknak mindnek striás lett a hasa szülés után, ma már nagyon jó kenőcsök vannak rá.

2019. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha olyan férfit választ akin szintén van ,akkor nem kell szégyellnie magát.
2019. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Fura lesz a válaszom, de szerintem egy ilyen narancsbőr, vagyis számomra még szexi is. :)
2019. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8.

Szerinted egy striás nő striás férfit válasszon, hogy ne kelljen szégyelnie magát?

Ha én terhesség alatt striás lettem hagyjam el a férjem, mert ő nem az? 😃

Na ne vicceljünk már... Ez kb. olyan, mint ha egy kopaszodó férfi kopaszodó nőt választana.

Kedves kérdező! Nem gáz szerintem.

2019. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!