Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis együtt van a férjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis együtt van a férjével és hazudott, borítani mindent vagy hagyni az egészet?

Figyelt kérdés

Megismerkedett egy családos anyával, szép volt jó volt, rengeteg találkozás,. Beszélgetés csókok és szex volt közöttünk

Tudni kell hogy nekik van egy közös gyerekük akit én el is fogadtam mert én komolyan gondoltam vele.

A fickó nem lakik itthon csak péntek és szombaton van otthon általában a munka miatt. Vagyis ekkor alszik itthon. Mi akkor is találkoztunk ha volt időm a munka miatt, szóval nem értem miért nem voltak inkább együtt, vagy most mivan.

Nekem azt hazudta csak a közös ház és gyerek miatt maradt ott a pasi, azt mondta hogy ezerszer elmondta neki hogy menjen el oldja meg másképp a hétvégéket de nem teszi, és azt is mondta többször lökdösi, megüti és egyebeket is művel vele.

Most tudom homályos a történet de nekem is az.

Most úgy hallottam ők együtt vannak, ezért gondoltam egyet, még pedig hogy hétvégén amikor nem mehetek hozzá mert itthon van ezért én mégis betoppannék, és 3an ezt megbeszélnénk.


2019. jún. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem érdemes ezt tovább bonyolítani mert utána te is könnyen két szék közé eshetsz! Nyilvan van oka amiert vele marad a gyerek a közös ház es lehet nem mindegy ugy van ahogy elmondja...

Ha annyira akarta volna már régen kitette volna nem kellettél volna hozzá te is! De egyértelmű nem akarja kirakni! Szerintem felejtsd el és lépj túl rajta! Teljesen értelmetlen lenne amit tennél több szempontból is!

2019. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy odamenj.

Magadat ègeted le, ha együtt vannak.

Még simán le is tagad a nő.

Jól nem jösz ki belőle.

2019. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Hagyni az egészet. Rengeteg független nő van, aki ráadásul gyermektelen is. Miért nem közöttük kerrsgélsz?
2019. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sok nő nem komoly, ő viszont az érett a gondolkodása kedves, egyszerűen bele szerettem.

Én abban voltam biztos hogy nincsennek együtt, volt hogy szombat este órákat együtt töltöttünk belenyult a vasárnap hajnalba, akkor ha együtt lennének ez hogyan lenne lehetséges???

2019. jún. 3. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Fentebb azt írod, hogy amikor otthon a férj akkor is szoktatok találkozni. Lejjebb meg azt, hogy most nem mehetsz hozzá mert otthon a pasi. Valami ezek szerint változott köztetek. Vagyis mégsem kellesz annyira mint mondta eredetileg ill. nem vállal fel. Talán csak az új kapcsolat miatti fellángolás volt de később már amikor esetleg szembesül a szakítás/válás miatt adódó gondokkal már nem tűnik annyira jó ötletnek. Esetleg a férj gyanút fogott és az asszonyka nem egészen mondott igazat neked így most vigyáznia kell mert nem is akart válni, csak így adta elő.

Meg írod, hogy közös ház... hát nem biztos, hogy a pasi elmegy a közösből csak mert az asszonykának új dákó kell. Gondold magad a helyébe! Egész évben hetezel, hogy megteremtsd ami kell a családnak. Így az "elhanyagolt" asszonyka keres egy szeretőt és élvezi az életet amíg te valahol távol az otthontól a pénzért robotolsz. Elmennél a házból? Mert én nem. Menjen ő ha akar! Csak így már oda lenne a kényelmes élet ugye?

Nem érdemes oda menni. Ha kellenél már döntött volna. De nem mehetsz oda mint írod. Vagyis nem akar borítani. Ha mégis megteszed akkor nagyon valószínű, hogy letagad. De ha nem is akkor is a férjet választja,hisz valójában már választott, téged pedig meeeeesszire el fog kerülni. Ha lebuktatod jót ne várj tőle többet. Ne hidd, hogy ha kidobja a férje hozzad fog szaladni. Inkább fog teperni a férjnél jó sokat téged pedig látni sem fog akarni többé.

2019. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, kis bízza. A nős pasinak ugyanez a szövegük a szeretőjük felé

Csak a gyerek, csak a vagyon, beteg a nagyszülők stb...

Azt hittem, ezeket már mindenki ismeri

2019. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt már egyszer megkérdezted, azt sem volt könnyebb kibogarászni mint ezt. Akkor is ugyanazt mondtuk, hogy valószínűleg nem akarja felrugni a házasságát akkor sem ha nem működik. Azóta sincs ez máshogy. Ha odamész borítani a bilit, akkor le is tehetsz arról a nőről, többé nem kell azzal foglalkoznod hogy hétvégente otthon a férje, mert nem lesz szereped az életében attól fogva.
2019. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék és tisztáznám a dolgokat hogy végre pont legyen mindennek a végén. Ha eddig nem vált el a férjétől miattad akkor ott már nem is akar. Úgy hogy lényegében mindegy mert most sem azt mutatja mint akinek nagyon fontos lennél.
2019. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 De La Cruse ***** válasza:

Állítsad válasz út elé.

Vagy te vagy ő.

Ha nem téged választ akkor boríts mindent mert durván belemászott az életedbe és ezzel ne játsszon.

Másrészt ne vidd tovább, bármilyen édes is, azt amit eddig csináltatok.

2019. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!