Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit erdemes tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy lassan 6 eve van egy baratnom, aki szinte mindig veszekszik minden szaron felkapja a vizet es sokszor tettlegessegig fajul a dolog, magyarul nekem tamad. Viszont ha normalis akkor meg nagyon aranyos. Tudom, minek turom, majd elmegyek pszichologushoz is hatha az segit.

Viszont a kerdes nem errol szolna hanem arrol, hogy jovo heten lesz egy fesztival amire nagyon menni akar es allitasa szerint jol birna viselkedni, amit en ketlek mivel piasan meghulyebb es jozanul sem bir magaval. En kijelentettem hogy nekem ehhez se penzem se kedvem hogy elmenjunk aztan 4 napig menne a balhe , elmenne ra csomo penz raadasul mivel kulfold igy nem ertenek az emberek mi van es engem akarna mindenki agyonverni mert mindig a nonek van igaza.. De o erre egyedul is elmegy (vagy az occsevel). Tehat mivel jo esellyel ott megcsalna amit mar tett a szemem lattara is igy vege lenne, ha elmegyek akkor 100% a teboly igy ugyis vege lenne. Az erdekelne hogy mit tegyek? Probaljam meg esetleg vagy menjek el az ismeroseimmel inkabb? Sajnos mindig az van bennem, hogy ha veszni hagyom lehet megjavulna es leelhetnem vele az eletem de igy meg elengedem es majd ha visszagondolok banni fogom. Viszont az is bennem van hogy mi van ha megtobb idot pocsekolok a semmire es raadasul valakinek maradando baja lesz vagy akarmi meg csak az hogy ha majd visszagondolok arra hogy elvesztegettem a fiatalsagom mert vele sehova nem lehetett menni es raadasul vege is lenne.

Remelem nem voltam tul hosszu, koszi annak aki valaszol es segit a dontesemben.

O 22/l en 27f


2019. jún. 3. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már így is elpocsékoltad a legszebb éveid nagy részét rá. Tényleg nem elég?


Ennyire jó az ágyban? Volt olyan párom, aki a lelkemet is kisz-pta, vele elnézőbb is voltam, de még őt is kiraktam, amikor átlépett egy határt.

2019. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném a helyedben. Hadd menjen. A fesztiválra is, meg ahová akar. Megcsalna? Annál jobb. Hátha találna helyetted egy még nagyobb balekot. Tettlegesség? Meg neked támad, ha valami nem tetszik? Kell ez neked? Lehetne a fennmaradó időben a legaranyosabb tündérkeresztanya, akkor sem hagynám, hogy egy hisztis picha megkeserítse az életemet.
2019. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgy bírom, hogy az ilyen buta pícsáknak 6 évet adtok az életetekből, engem meg annyival elintéznek 3 hónap után, hogy még élni akarnak. Nonszensz.
2019. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha már a szemed láttára is megcsal akkor biztos lehetsz benne, hogy amikor nem látod egész csapatok mennek át rajta. Ennyire ne legyél már hülye, legyen már önbecsülésed.
2019. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mintha enyhén szólva érettebb lennél, mint a barátnőd... Válaszolva a kérdésedre szakítanék, főleg ha már megcsalt. Minden elismerésem mindenkinek, aki ilyesmit meg tud bocsátani... mert én biztosan nem tudnám.
2019. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kívülállóként mondom,hogy szakíts.Van pár jó,kedves,aranyos perce a barátnődnek.De valójában ebben a tébolyban élsz évek óta.Ami nem hiszem,hogy jó lehet.27 évesen azért még van esélyed valami normális nőt találni.Bár ennél azt hiszem az egyedüllét is jobb.
2019. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3# én is szoktam ezen düjöngeni.De az ilyen viselkedés vonza a férfiakat,kihívás.Ha kicsit flegmább vagyok azokkal akik nem tetszenek,akkor elkezdenek tapadni.Csak nekem tényelge nem tetszik,és nem akarok semmit.Ùgyhogy ez a viselkedés a sajna a követendő,mint a kérdező barátnője.
2019. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van Előző válaszoló gondoltam, hogy ezek után én is "taktikát" váltok. Aztán aki igazán akar valamit, az majd "kiérdemli" egy idő után az igazi énemet. Ezeknek a férfiaknak nem szabad semmit sem nyújtani a kezdetekben. Jó lecke volt. Most is éppen egy szakításon vagyok túl. Néha már nem tudok kiigazodni bizonyos embereken...mintha semmi nem lenne jó. Megvesznek a jó dolgukban. :D
2019. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog változni. Se a veszekedés, se a tettlegesseg téren, se a megcsalas téren.

Én hagynám elmenni festivalozni, de szigorúan a saját pénzén! Utána viszont szakítanek.

2019. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!