Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány hete észrevettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány hete észrevettem, hogy a párom más nőkre keres rá a facebook-on, nézegeti őket. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerjük egymást, egy éve vagyunk együtt. Megismerkedésünkkor nem akart velem összejönni, rá 3,5 hónapra azonban megváltoztak benne az érzések, belém szeretett, járni kezdtünk. Teljesen véletlenül vettem észre, hogy a kereső mezőjében néhány nő szerepel, nem léptem be a fiókjába, nem is tudom sem a mail címét, sem a jelszavát, és eszemben sincs ilyet tenni. Ültünk egymás mellett a fotelon, mire épp rá akart keresni valakire, akkor direkt kicsit félrefordította a telefonját, hogy ne lássam, de észrevettem. Pár napig nem szóltam, csak gondolkodtam, van e értelme egy ilyesfajta vitának, veszekedésnek, hiszen felnőtt emberek vagyunk, mind ketten válással, csalódással és gyerekekkel. Pár nap után, amikor számonkértem, nem tagadta, de válasz annyi volt, "ha nem akarom, hogy nézegessünk bárkit is, mindketten töröljük le magunkat a facebook-ról és akkor megoldódik a probléma". Egy olyan nőre keresett rá többször, aki korábban meg volt hízva, és most nagyon lefogyott, izmosra gyúrta magát. (Tudja jól, hogy szültem 2 gyereket, én nem ilyen vagyok már, a testem tele hibákkal. Átlagos alkatom van, de egyáltalán nem vagyok feszes, kb 6-8 kg felesleg van rajtam. ) Persze azt mondja, jó vagyok így, ahogy vagyok, de nekem rosszul esik, hogy ilyen nőt néz, amire annyira a válasza, azért mert "érdekes", de nem akar tőle semmit, és nem is chateltek soha (elvileg). Van értelme ilyen miatt vitázni? Vagy manapság ez már "természetes? ", hogy mindenki megnéz mindenkit? Én ha megnéznék valakit, azt okkal tenném, azt jelentené, érdekel az illető. Másfél éve ismerjük egymást, nem tudom, jó irányba halad e ez a dolog, ha már most ilyen dolgok vannak, akkor később mire lehet építeni. Párom katona, misszióból is hazavártam, nem csaltam meg, pedig voltak udvarlóim, de mindet visszautasítottam. Úgy érzem, ez az 1,1-5 év vízválasztó, és talán most lenne érdemes eldönteni, hogyan tovább. 2 gyermekes fiatal anya vagyok, tudom, nem ugrálhatok kapcsolatról-kapcsolatra, de szeretek mindent megbeszélni, komoly kapcsolatra vágyom, mindenféle hazugság és titkok nélkül.

2019. jún. 4. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem természetes nálatok semmi. Az sem, hogy mindketten törlitek magatokat facebook-ról. Ez nekem olyan, hogy semmi bizalom nincs a másik iránt. Ha valaki bízik a másikban, akkor tök mindegy, hogy regisztrálva van-e ott, vagy sem, meg sem fordul ilyen a fejében, vagy hogy bármivel is meg kéne előzni. Ha bízom a másikban, nincs mit megelőzni.

És az sem természetes, hogy valaki más nőket, vagy nő esetében férfiakat nézeget az interneten. Viszont azért van, hogy én is megnézem a férfi ismerőseim képeit az interneten és nem azért, mert tetszik az illető, hanem mert esetleg olyan helyen járt, olyan képeket tett fel.

Szerintem neked semmi bizalmad nincs a párodban, a kommunikáció sem működik köztetek, mert ha engem valami bánt, akkor nem tartom magamban, hanem elmondom a páromnak és nyilván nem vitázó szándékkal, hanem mert felmerült bennem. De te nem így vagy vele. És nem tudom, hogy oka van-e a bizalmatlanságodnak, hogy van-e alapja, de ha nem változtatsz a hozzáállásodon, akkor nem sokáig lesztek együtt. Illetve az is lehet, hogy teljesen jogosan vagy féltékeny és bizalmatlan. De akkor meg miért hunynád be a szemed?

2019. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Azt gondolom, hogy szebbek nálad
2019. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én ennyiből még biztos nem csinálnék problémat, mi rendszeresen együtt szoktunk ránezni ismerősökre ha nagyon unatkozunk vagy épp eszünkbe jut vmi, fogalmam sincs mi van ebben?!
2019. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lilla64 ***** válasza:
76%
Mi ebből soha nem csináltunk problémát.Azért van a közösségi oldal,hogy rákeressünk ha valakire kiváncsiak vagyunk.
2019. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, ez a k-rva facebook, meg ez a sok nagyeszű ember... Nem egy közösségi oldalon fog múlni egy kapcsolat. Szerinted máshol nem nézhet nőket, vagy beszélhet velük? Meg nem lehet olyan rege, amiről te nem tudsz?
2019. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megnéz másokat facebookon még nem jelent semmit. Te nyilván nem szoktál más férfiakat megnézni, ugye? Egyébként láthatóan elégedetlen vagy a testeddel, de ahelyett, hogy változtatnál rajta inkább kinyomnád a párod szemét, hogy véletlenül se lásson magukkal elégedett nőket. Szerinted ez normális gondolkodás? Szerinted az normális, hogy titkolni kell, hogy valakit bármilyen okból megnézett? Szerinted normális, hogy egy másik embert teljes kontroll alatt tartani?


Az a probléma, hogy a legtöbb nő baromi hiú, de annyira azért nem, hogy tegyen is valamit magáért.


"Persze azt mondja, jó vagyok így, ahogy vagyok, de nekem rosszul esik, hogy ilyen nőt néz"


Te is tudod, hogy hazugság, de mégis belekényszeríted, hogy hazudjon majd elvárod, hogy még tényleg úgy is gondolja. Őszintén mégis mi lenne a reakciód, ha azt mondta volna, hogy elege van abból, hogy folyton panaszkodsz, de a sportot csak a tévéből ismered? Hogy jégkrémmel a kezedben panaszkodsz, hogy nem tudod miért hízol?

2019. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát az van, hogy egy párkapcsolat sosem írhatja felül az egyént. Ha valaki menni akar, hát menjen. Ha más nőket vagy férfiakat nézeget, hát nézegessen. Ha nem vagyok elég jó neki, akkor nem.


Szerinted TE vagy a világ legjobb és legrendesebb nője? Valószínűleg nem. Akkor mégis milyen jogon korlátozod azt az embert, aki kb. a senkid. Barátod? Ugyan már, az mi? Életetek egy pici epizódját együtt töltitek. Ennyi és nem több.

2019. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy közösségi oldal. Az emberek kíváncsiak, ez teljesen természetes. Addig amíg csak nézegeti őket addig nincs semmi baj.


Ez gyerekes tőled ne haragudj..

2019. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Csináljátok közös facebookot


Te nem szoktál másokat nézegetni facen?

Én is állandóan régi munkatársakat,osztalytarsakat,embereket nézegetem és nem azért mert tetszenek,csak véigvizsgálom őket emberi kíváncsiságból,ki mennyit változott,hogy néz ki:)

2019. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!