Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány és szakítottunk én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány és szakítottunk én nagyon szeretem és mondják, hogy töröljem le msn-ről vipről mit csináljak?

Figyelt kérdés
:'(
2010. júl. 8. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok? ha megcalás akk töröld msn ről. ha nem megpróbálhatod visszaszerezni.
2010. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem megcsalás, sok veszekedés miatt, de már elvileg nemszeret :(
2010. júl. 8. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogadok, hogy az első szakításod... majd túl leszel ezen is :)


kitartás!

2010. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az első :( de őt szerettem a legjobban :'(
2010. júl. 8. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fontosak vagytok egymásnak, akkor oldjátok meg, és ne veszekedjetek, hanem beszéljetek nyugodtan. Nem szeret? Ezt érzed, ő mondta, mások mondták, vagy honnan tudod? Nem kell még letörölnöd szerintem, elég lesz abban az estetben , ha már semmi lehetőséget, esélyt nem látsz arra, hogy tovább legyen valami köztetek.
2010. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ő mondta :'(
2010. júl. 8. 00:36
 7/8 anonim válasza:
legyetek barátok, ha ő is benne van. csak a szerelmet kell tudnod elfelejteni, elmúlik. nem kellemes, de mégis jobb mintha letörlöd mindenhonnan. Az én volt barátnőm, nagyon komoly kapcsolatunk volt, szakítottam vele, de évek óta a legjobb barátom, és az is marad örökre, van valami olyasmi mondás, hogy a szerelmek jönnek mennek de a barátság örökre szól :)
2010. júl. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is emiatt lett vége 14 hónapos kapcsolatomnak. felesleges erőltetni. ha meggondolja magát úgyis jön utánad. nálunk ő hangoztatta hogy maradjunk beszélőviszonyban és személyes szakításnál hongoztatta hogy melyik bulin lesz ott, én meg aznap a hely közelébe sem mentem, mert voltam annyira büszke, hogy hiába szerettem őt mindennél jobban a nem az nem. minden kapcsolatot megszakítottam vele, azóta se keresett. én pedig azóta találtam mást =)

felesleges erőltetni, ha túl sok a veszekedés, és nem tudjátok ezt együtt kapcsolatban kezelni. később nagyobb gondok is lesznek, és akkor is ott fog hagyni, merthogy meggyengülnek az érzései. nem éri meg.

2010. júl. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!