Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat, viszont még egyszer sem mentem el úgy igazán együttlétkor. a nekem kényelmes és jó pózokat nem szereti, ha érzem hogy elmegyek akkor mindig hirtelen megváltoztat valamit és végülis nem elégülök ki. Már jópárszor voltunk együtt, de ez sosem változik, pedig szerintem észre lehet venni, ha a partner nem élvezi annyira és nem is nagoyn szeretek felül lenni, márpedig szinte mindig én vagyok felül. Hogyan kommunikáljam felé a panaszomat? Ha ezt így kerek perec mondanám biztosan nagyon rosszul esne neki főleg hogy eddig nagyon nem mondtam, csak azt, hogy nem szeretek felül lenni (ami úgy tűnik nem is érdekli őt)

2019. jún. 4. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Néma gyereknek.... Miért ne lehetne azt mondani, hogy még egy kicsit, mert már közel vagy? Aztán szépen lerúgod a csillagokat az égről és másképpen nem is fogja csinálni. Remélem tisztában vagy vele, hogy ez teljes mértékben a te sarad, mivel nem mered mondani mit akarsz. Szerintem azt is észre lehet venni, hogy ha a másik selejtes és nem gondolatolvasó, de szerencsére van rá megoldás.

32/f

2019. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jó szex alapja a kommunikáció. Nyisd ki a szád és vezesd rá, mit és hogyan csináljon/ne csináljon.
2019. jún. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont szarik ra, hogy a hasznalati lyuka epp elvez vagy nem elvez. Aki igy viselkedik faszi ennyi szexualis kulturaval, es nem kommunikal, figyel, kerdez automatikusan, az nem igazan erdeklodik az irant hogy veled mi van aktus kozben. O elmegy, neki ez a lenyeg.
2019. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, ha kerek perec megmondod neki.
2019. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A száddal közlöd. Ha meg nem érdekli, minek vagy ilyennel?
2019. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!