Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyers modorú, nem éppen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyers modorú, nem éppen a tenyerén hordozó férfi tud mégis mélyebb érzelmeket táplálni, szeretni?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat egy amúgy eléggé nehézkes természetű férfival,aki,ha megerőlteti magát, nagyon odaadó és kedves tud lenni ( volt már rá példa), viszont legtöbbször mégis olyan nyers modora van,nehezére esik bókolni, egyáltalán udvarolni.

Képes szerintetek az ilyen férfi mélyebb érzelmekre is, még ha nem is mondja ki ?


2019. jún. 5. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem szerencsés dolog, ha egy nagyon érzelmes és egy kevésbé érzelmes ember összekerül. Ő rosszul van a csöpögéstől, te pedig igényled. Megváltozni nem fog, ő ilyen, el kell fogadnod, vagy keresel mást, aki érzelmesebb.
2019. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog tudni, csak nagyon alapszinten. Úgyhogy vagy elfogadod vagy menekülsz, attól függően, hogy te mennyire vágysz arra hogy a tenyerén hordozzon?
2019. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ,hogy nem túl érzelgős, még elfogadható, de vajon tud az ilyen ember szeretni, ragaszkodni egyáltalán?
2019. jún. 5. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ha úgy érzed, hogy se nem szeret, se nem ragaszkodik hozzád, akkor minek vagy vele?
2019. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Állítólag tud...

Az a baj, hogy nőként rám is ezt mondják, nem tudom kimutatni az érzéseimet.

A párom sem tudja, én többször a fejéhez vágtam.

Az exem... Na ő sem tudta kimutatni az érzéseit, ezért is kavart fel nagyon durván, ahogy láttam őt az utolsó találkozásunkkor. Alapból nem gondoltam, hogy fogok életemben így látni férfit, nemhogy őt. Megijedtem, idegösszeroppanásom volt a szakítás után.


A csöpögés nem tudom, hogy jön ide egyébként, azért van bőven átmenet addig. Szerintem....

2019. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Megerőlteti magát? Az marhára szívből jöhet... Meg akkor, amikor már muszáj valami villantania a fix punciért.

Ha valakiből kiváltják az érzelmeket, azzal nyilván olyanok lesznek a hasonló modorú emberek is. Ez nem te vagy neki.

Az érzelmeket meg nem mondani kell. Ha nem is érzed, duplán gáz, mert tényleg nem vagy több egy dugópajtinál.

Hány évesek vagytok? Én sem értem, hogy minek vagy vele.

2019. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nem! az ő fajtája ösztönlény, a fizikai síkon megragadt...
2019. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Téged nem szeret, sorry.
2019. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 érdeklődő63 ***** válasza:
30%
nyugodtan várd ki míg jól elver míg kilök a lakásból, míg megaláz még éveken keszresztül és utána kérdezd meg itt az oldalon hogy aki megver az lesz még rendes? miből gondolod hogy egy vadparaszt érzelmeskedni fog veled? nem világos hogy egy selejttel élsz együtt? annyi eszed van mint egy tyuknak.
2019. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
A lényeg az, hogy magas, nem? Meg olyan férfias a modora.
2019. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!