Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz megválni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz megválni az első kapcsolattól? Nektek hogy sikerült elfelejteni?

Figyelt kérdés

Életem első komoly kapcsolatából kellene kilépnem, mert nem illünk össze a párommal és rengeteget veszekszünk. Tudom, hogy mellette nem leszek boldog egész életemben és hogy nem tudom megvalósítani az álmaimat, nem lehetek önmagam. Rengeteg érvet tudok felhozni a kapcsolat ellen és már volt,hogy a szerelmet sem éreztem. De mégsem tudok elszakadni tőle, egyszerűen ha kezdem elhatározni magam, úgy érzem, hogy mégiscsak szeretem és nem akarom elveszíteni. Meg félek attól,hogy soha senkivel nem lesz ennyire bensőséges és gátlástalan a viszonyunk... ez mindenkivel így van? Hogyan vegyem rá magam? Attól is rettegek,hogy majd nélküle rosszabb lesz és hogy hiányozni fog...de mellette sem vagyok boldog. Mit tegyek?


20/L


2010. júl. 8. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nehezen léptem ki az első kapcsolatomból..mert egy biztos pont volt, de én is tudtam hogy nem leszek boldog mellette örökkéé..de az igazi oka végül is egy másik férfi volt,a kibe teljesen szerelmes lettem, ő is belém..sose csaltam meg, viszont tudtam hogy ő kell nekem..azóta is együtt vagyunk..de a lényeg hogy muszáj megtenned..mond el neki ezeket az érveket..mi nagyon sírtunk mind ketten, szörnyű volt, semmi bunkóság, csak legyen szép életed, még rosszabb volt így:S:S:S hozd fel az érveidet..hogy nem érzed azt hogy boldoggá tudnátok tenni egymást életetek végéig, és hogy neked ez nem jó így, és előbb utóbb ő is így érezné..szépvolt jó volt, így fogsz rá emlékezni de vége..
2010. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hiányozni fog az biztos és ha szakítasz vele rossz lesz egy darabig, főleg, hogy az első volt neked !soha nem fogod elfelejteni, de ha nem működik akkor lépd meg a szakítást !

ha nem vagy boldog mellette akkor az neked sem jó és neki sem ! esetleg mond meg, hogy ne találkozzatok egy darabig és eldöntöd mit érzel , de ez nem igazán fer szerintem !

hogy nehéz volt e az elsőtől elválni, igen, de a mai napig jó barátok maradtunk, de csak egy évvel a szakítás után alakult ki a barátság !

Találsz majd egy olyan srácot, aki mellett boldog leszel, még fiatal vagy , járj el szórakozni és túl leszel rajta :)

25/L

2010. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is nagyon nehezen tettem magam túl az első szakításomon. 14 éves voltam amikor emgismerkedtünk, és 4 évig voltunk együtt az exemmel. azóta 5 éves kapcsolatom van, ami sokkal jobb, de az ex valahogyan mindig egy darabot elfoglal a szívemben. azt hiszem azt nem lehet csak úgy elfelejteni. szép dolog az első, fontos is, de ha nem működik, lépni kell. csak húzod az idődet. fiatal vagy még, van időd új embert találni magad mellé. soha nem fogod ezen túltenni magad teljesen. nekem legalábbis ez a tapasztalatom. nem a szerelem marad meg, hanem az a kedves emlék. az első az első és kész.


viszont: óriási hiba utána kibékülni. jegyezd meg, hogy pár hónap távlatából mindgi szebbenk látsz egy kapcsolatot. a hibák eltörpülnek, és valahogy a jó dolgokat erősebben megtartjuk magunkban,olyankor sokszor hisszük azt, hogy jobb volt mint amit akkro éreztünk,de ez nem így van. sztem akkor könnyebb túllépni rajta, ha ismét szerelmes az ember.

2010. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha visszaemlékszem, leginkább ahhoz tudnám hasonlítani az akkori érzéseimet mint a halacskáé akit a vödörből visszaengednek az óceánba :p
2010. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szia...

mennyi ideje vagytok együtt ezzel a sráccal?

melyikötök az idősebb és mennyivel?

2010. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 20 éves vagyok, és "ugyanabban a cipőben járunk". Csak velem gusztustalanul bánik a párom (iszik, megüt, flegmázik, bunkó...). Mégsem tudom ott hagyni...
2010. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ő 4-5 hónappal idősebb és 3 éve vagyunk együtt
2010. júl. 10. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Immáron ez a 10. év, hogy nem tudtam elfelejteni :(
2010. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!