Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom el akar utazni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar utazni egy hétvégére régi osztálytársaival szórakozni, és én nehezen viselem. Normális?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és már a kapcsolatunk elején tisztáztam vele hogy nekem egy valami nem fér bele a kapcsolatba méghozzá az hogy külön alszunk és úgy megyünk el szórakozni.

Ne értsetek félre , rengeteget mászkálunk külön, főleg ő..az utóbbi 2 hónapban szinte minden hétvégén kiment a haverjaival inni én nem mentem vele. Volt hogy hajnalba jött haza, fiúk -lányok egyaránt de ismerem őket ha hajnalban is jön haza velem alszik így nem zavar. Szóval nem gondolom hogy sárkány lennék mert azt csinál amit akar.Nekem kifejezetten azzal van gondom ha nem velem alszik főleg ha számomra vadidegen emberek közé megy.

Namármost el szeretne menni régi osztálytársaival az ország másik felére egy hétvégére és én nem tudok most vele menni...szörnyű érzés számomra..ha tehetném hogy adnak egy kapszulát amitől soha többet nem érzem ezt amit most akkor szó nélkül bevenném és engedném, hogy azt tegyen oda utazzon ahova akar de egyszerűen ezt már nem tudom tolerálni.

El akarok tőle távolodni és én is elmászkálni de én nem vágyom már kocsmázni meg napokra a régi osztálytársaimhoz elutazni nélküle. Ráadásul állandóan könyörgöm neki hogy utazzunk el kettesben valahova soha nem képes rá, hogy megszervezze mindig nekem kellett, 2 év alatt két hétvégére mentünk el ketten úgy hogy elutaztunk. Azt is én szerveztem meg. Erre most itt ez az alkalom rögtön képes volt elintézni az utazást és menne...folyton csak menne....én meg nem ilyen kapcsolatra vágyom...létezik olyan férfi aki nem menne el a barátnője nélkül hétvégére ha az nem tud elmenni? Elfogadható egy kapcsolatban ez az egy dolog hogy nekem nem fér ez bele...tényleg rengeteget megy külön amúgy csak ez az ott alvás és hogy nem tudom kikkel van..honnan tudjam hogy milyen régi lány osztálytársai lesznek ott akikkel majd eldumálgat miközben én meg itthon töltöm egyedül (vagy barátaimmal ) a hétvégét...tudom hogy ellenkező esetben őt is zavarná ...mit tegyek? hogy változzak meg? ez hosszú távon nem fog működni köztünk...sajnálom de én sok ember példéjából látva nem hiszek benne hogy a külön bulizgatások mászkálások jó hatással lennének egy kapcsolatra. Én ebben nem hiszek. Az én szüleim nem utaztak el egymás nélkül sehova és mai napig szeretik egymást..az ő szülei konferenciákra meg ilyen olyan bulikra jártak külön és folyton csalták egymást közben....egyszerűen sajnálom de képtelen vagyok elhinni hogy a külön bulizgatások ilyen formában nincsenek rossz hatással egy kapcsolatra...:S van még olyan ember aki megért engem és hasonlóan gondolkozik? el vagyok keseredve ez miatt..



2019. jún. 7. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdés már tavaly is ki lett írva. Mi van veled ?? Emlékezet kiesésed van ?
2019. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Rettentően nagy bajok vannak veled és a fejedben. Ennyi bizalmad nincs vele szemben?

Mégis, mi az ördögöt csinálnának? Ja, várj, a fél várost végig fogják d..gni. Tudom, hogy csak ezt akartad hallani.

Nem attól lesz jó egy kapcsolat, ha aranykalitkába zárod a párod és nem hagyod, hogy nélküled is elmenjen hosszabb távra a megbízható haverjaival.


A te viselkedésed miatt lesz vége, mert megkötöd a kezét! Viselkedj érett felnőttként.

2019. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Számomra gusztustalan és beteges a felfogásod és semmi normális nincs benne, de rajtad kívül rengeteg önképzavaros, önbizalomhiányos, féltékenykedő nyomorult létezik, szóval nyugi, nem vagy egyedül. Nálunk az az alap, hogy teljes mértékben megbízunk egymásban, mert ha ez nem megy, akkor bele se kezdünk az egészbe, anélkül semmi értelme. Itt a történetben az egyedüli probléma, hogy veled magától nem akar semmit szervezni, de ha ilyen a jellemed, akkor igazából ez se lep meg. Csak azt nem értem, miért nem hagyott még ott, de ami késik, nem múlik.
2019. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

#2

Tökéletesen egyetértenék veled, de a második bekezdés eleje elég beszédes... Felőlem ott alszik a párom, ahol akar, ha szórakozni megy, de az azért nekem is nagyon szrul esne, ha velem nem akarna programot szervezni, CSAK a haverokkal. Ez azért ne legyen normális.

2019. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

#4


Ne félj, annak is meg van az oka, hogy a srác miért nem tervez kettejüknek külön programot. Lehet, hogy már megunta a kérdezőt, amit nem is csodálok, csak még nem találta meg a megfelelő csajt, ezért még egyenlőre megelégszik a kérdezővel.

2019. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

#5

Az se normális szerintem. :)

A kérdésből kicsit úgy tűnik, hogy megérdemlik egymást mindenesetre... :D

2019. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez a falunapos kérdező.

Család kategóriában volt feltéve egy kérdés, pár napja(?), teljesen hasonló volt.


Válaszolnék kedvesen, de engem az ilyen társfüggő nők szoktak leoltogatni, meg gúnyolódni, mert engem nem izgat a külön program. Szerintük az nem szerelem, hogy én nem feszülők rá és ellenőrizgetem, ha elmegy valahová, húú biztosan megcsal, jáááj milyen kapcsolat az, ahol külön szórakoztok?

Ezek általában olyan nők-leendő sógornőm is ilyen, hogy semmi nem érdekli őket, nem tudják magukat elfoglalni egyedül.

Ne haragudj kérdező, ha nem ilyen vagy, kicsit indulatból írtam.

2019. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Vilagvege vagy kérdező... Igazi ragacs...

Ezt nőként mondom.

2019. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem írtam ki hasonló kérdést mivel először van ilyen..mint írtam a hétvégéken ő sokszor hajnalig iszik a haverjaival én nem megyek velük szóval eléggé szabadon mászkálunk. Pont azért nem mentem vele mert nem értem rá , szóval nagyon is elfoglalom magam. De rendben elfogadom a véleményeket bár én nem írtam hogy ez nekem egyszerű szóval semmilyen empátiát nem vélek felfedezni a válaszokban. Ha az ember változni akar mint írtam az szerintem hatalmas dolog mivel nagyon sok embert nem érdekli és nem hajlandó változtatni. Azért köszönöm szépen az építő és kevésbé építő jellegű kritikákat. Hát igen senki sem tökéletes én sem vagyok de legalább beismerem és mutatok hajlandóságot a változásra.
2019. jún. 7. 17:41
 10/19 A kérdező kommentje:
első válaszadó köszi a tippet, megkeresem azt a kérdést. kíváncsi vagyok mivel akkor kísérteties a hasonlóság..:D
2019. jún. 7. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!