Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytonos veszekedés, ha társaságba megyünk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, 24 évesek vagyunk.

A pasimmal akárhányszor társaságba megyünk, mindig veszekedés a vége.

Még a kapcsolat legelején bemutattam őt a baráti társaságomnak, ahol az akkori LEGJOBB BARÁTNŐM rámozdult a pasimra, aki szerint ez nem jelentett semmit, a csaj se értette, mi a bajom(szexi ruhás képeket küldözgetett a pasimnak meg ott akart aludni a pasimnál).

Aztán a másik barátnőm is rámozdult a pasimra(közölte, hogy miatta vett fel egy felsőt??). Na én itt leépítettem az egész bagázst, nekem ennyi elég volt belőlük.


Aztán volt, hogy már akárhányszor mentünk el valahova a pasimmal, én úgy éreztem, hogy ő feltűnően néz más lányokat, ő viszont tagadta az egészet, szerinte rendkívül hisztis vagyok.


Na a 4 év alatt ez odáig fajult, hogy én VELE szinte sehova sem tudok elmenni, ahol lányok vannak, mert szorongok. Múltkor sétáltunk a tóparton, és egy csaj nézte a pasim, és oda szól nekem a barátom, hogy miért nézi őt ennyire a leányzó? Mondom azért, mert te is őt nézed. Erre kiakadt, hogy többet ő velem sehova nem megy.


Az a baj, hogy már nem tudom eldönteni, hogy én reagálom túl, vagy tényleg megalázó helyzetekbe hoz. Ha mással vagyok, családdal, vagy az új társaságommal, nincs ilyen, csak a pasimnál.


Feltehetitek a kérdést, hogy miért vagyok vele. Azért, mert nem tudom, hogy ez a dolog csak a fejemben létezik, vagy tényleg. Már kételkedem a saját épelméjűségemben.


2019. jún. 7. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérd ki mások véleményét is. De olyat, aki őszinte lesz veled.
2019. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Három dolog:

Tök mindegy, hogy csak a fejedben létezik vagy tényleg. Számodra létezik. Negatív hatással van az életedre. Ezen változtatni kell. Drasztikus esetben szakítással.


Az önbizalmadat kellene helyre tenni és akkor nem zavarna, hogy más nézi. Ki nem szúrhatod minden nő szemét. A harmadik-negyedik után már esélyesen letepernek az utcán és pár évre lesittelnek.


Amennyiben viszont a barátod tényleg keresi az ilyen ''''flörtölős'''' (nézi a nő és ő is nézi) szitukat és ez neked nem fér bele, akkor szakítás.

2019. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott anno eltört a bizalmad a pároddal szemben, azóta is kísértenek a rossz élmények, berögződött.

Ezt kell lerendezd fejben, de ha a párod valóban okot ad a bizalmatlanságra, akkor lehet a kapcsolatot kéne átgondolni.

2019. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőidet anno nem állította le, vagy nem szólt neked erről, akkor lapát. Ez a pasi hosszútávon tönkre fog teljesen tenni. Már így is az őrületbe kerget, hogy ilyen helyzetekbe hoz. Gondolom őt nem zavarja, hogy bámulják a lányok, tán még élvezi is. Hidd el, az ilyennek fontosabb a saját egója, mint te. Ugye nem akarsz te lenni a lány, aki otthon ülve rágja a körmét, miközben a pasija bűntetlenül flörtölget?
2019. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sérültél és azóta rendszeresen visszatér ez a magad által is megfogalmazott szorongó érzés.


Nos nyilván az első barátnőidnek nevezett csajokra való reagálás sem volt túl meggyőző a barátod részéről...


Mindenesetre a bizalmadat neked kell visszaépítened magadban, mert úgy az igazi, ha tudsz szeretni kedvelni más SZÉP akár GYÖNYÖRŰ lányokat a pasid közelében is, mert te megbízol benne....


Vagy bízz meg benne, vagy vége lesz ennek, mert így ez nem fog menni.


Máskor meg válogasd meg jobban a barátaidat, illetve a barát szót ne csépeld el a haverokra...

2019. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már ott baj volt, hogy amikor az úgynevezett legjobb barátnőd rámozdult, ez nem okozott egyikőjüknek sem különösebb problémát és gyakorlatilag hülyének néztek amiért szerinted ez gáz. Ebből az esetből kiindulva valószínűleg jogosak a felsorolt problémák, és valószínű össze-vissza csal a pasi. Te ebbe tönkre mégy, szóval tenned kell valamit. Például szakíthatsz.
2019. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!