Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy másokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy másokat szeretnek egy párkapcsolatban, míg engem soha senki?

Figyelt kérdés
Sose volt egy normális kapcsolatom. Engem eddig mindig csak átvertek, hazudtak nekem. 28 évesen már nem hiszem hogy találnék egy társat. Sok velem egyidős boldog, házas, gyereke van. n/28
2019. jún. 7. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Üdv a clubban 😃

28/N

2019. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Van akinek hamar összejön egy normális, tartós kapcsolat, valakinek meg nem megy olyan könnyen. De ugyan, 28 éves vagy, ne temesd már magad. Fiatal vagy, simán találhatsz még társat.
2019. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én sokszor érzem ezt férfiként...
2019. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Picipok2128 válasza:
52%
Szerintem nemkéstél le semmiről ebbe a mai világba... :)28/f
2019. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te nem valakit kerestél eddig, hanem mindig csak párkapcsolatot. Azokat meg is kaptad, és mostanra végre rájöttél, hogy nem a párkapcsolat a lényeg bármi áron, hanem az, hogy boldogan élhess. És ez végső soron független attól, hogy épp párkapcsolatban élsz-e vagy nem. Ha egyedül nem tudsz boldogan, megelégedetten, kiegyensúlyozottan élni, akkor csak kolonc leszel valakinek a nyakán, ha megint beleugrasz egy párkapcsolatba. Előbb magaddal legyél rendben, akkor majd jön a kapcsolat is - de nem attól, nem csak majd akkor leszel boldog, hanem már előtte is, ha magaddal sikerül kibékülnöd.
2019. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

28 éves voltam, amikor megismertem a férjemet, csalódások, zátonyra futott kapcsolatok után. 43 éve élünk együtt. Szóval ne keseredj el, nem késtél le semmiről.

71N

2019. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Észrevettem sok nő utólag akkor is rossznak értékeli az egész volt kapcsolatát, ha a nagy része amúgy jó volt.


Együtt voltak 2 évig, abból másfél alatt jól érezte magát, fél alatt rosszul = Az egész 2 év rossz volt

2019. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem az embereket. Én biztosan szeretném azt a valakit, akivel együtt vagyok. Különben nem lennék együtt vele.
2019. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv a rosszul választok klubjában ,akiknek hiába mondják hogy géza lenne a megfelelő te akkor is a balázst választod és 100xor futod végig ugyan azt a kört!
2019. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!