Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kapcsolatom és minden szépen indult. Voltak/vannak a családjával problémák nem igazán kedvelnek ott laktam fel évig de hát nem bírtam eljottwm ide nem tud jönni a párom mer hát nincs hely. Arra gondoltnk építünk meg egy szobát anyuekhoz és megvan oldva de ugye az sok idő az albérletben is gondolkozunk M1 az van h a párom én szerintem már nem szeret. Azt mondja hülye vagyok mer szeret stb stb. De a szavam egyenlő a 0. A családja mindig a családja az első és nem én úgy beszél velem h az nem igaz mindennap sirok lehet túl reagálok sok mindent de én egyáltalán nem voltam egy sírós. Most meg annyira ki vagyok h minden aprosager elbogom magam. Nem törődik velem előtérbe helyez bárki mást mint engem lekezelo csak nagyon szeretem úgy érzem rá alapoztam mindent és ki vagyok ettől. Senki vagyok számára úgy érzem nem jelentek neki semmit. Minden szavával megbant engem
2019. jún. 7. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen tipikus szítom magamban a negatív tüzet tipusú gondolat menet, ezt szimbolizálja a nem túl átgondolt szöveg is, amit ide írtál.


Nem szeret, de ő bizonygatja... miből gondolod, hogy nem szeret... mellesleg ha nem szeret akkor mi van? Ne törj ettől össze, mert te nem ő vagy. Ha elhagyna senki lennél? Ne viccelj. Elhiszem, hogy már megszoktad, tőe függsz, meg vele képzelted el, de senki nem engedheti meg magának hogy elsüppedjen.

2019. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj h ha nem ertheto egyszerűen csak most is az van h 4nap után találkoztunk ma 1 órát mer beteg és haza akar menni aztán a sógoranak a hátán segít este 6ota arra meg ugyebar nem beteg és most kicsit ki borultam
2019. jún. 7. 22:49
 3/16 A kérdező kommentje:
Házán. ** csak a billentyű kijavit
2019. jún. 7. 22:50
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Ne kombináld túl. Családi támogatásra kényeztetésre vágyott, mert gyenge...

Tanulj egy kis pszicho analízist, hogy megértsd az embert mint olyant ls akkor nem lesznek állandó dilemmáid (és önmagad is megismerheted ezáltal)

2019. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó szó rá gyenge. De engem tud hanyagolni másokat nem
2019. jún. 7. 23:16
 6/16 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es, az első hszólásoddal teljes mértékben egyetértek (nyomtam is zöld mancsot), de a 4-kel nem... Itt azért a fontossági sorrend kicsit felbomlott. Oké, legyen gyenge, beteg, de a szerelme az embernek az első helyen áll normális esetben, ha tényleg a szerelme... Hol az ősbizalom, kinek mondom bajom-bánatom-betegségem, ki áll hozzám legközelebb... a sógorom??? Hát... a kérdező sztem jól érzi, ő csak vmi másodhegedűs ebben a történetben, de hogy nem ő a legfontosabb ember a párjának ez tuti.

Na de, kedves kérdező, itt jön életbe az első hszólás, amit most lehet nem értesz, de próbáld megérteni.

2019. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen olyan mintha a falnak beszélnek lelkileg osszsolmottam h mindig én húzom a rovidebbet
2019. jún. 7. 23:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Oké, ezt értjük kedves kérdező (én legalábbis), de te értsd meg már, h nem függhetsz egy másik ember érzelmeitől. Ha nem szeret, hát nem szeret. Tehetsz te róla? Tehetsz te más ember érzelmiről? Lehetsz te más ember bőrében, agyában? Nem, te te vagy. Te szeresd magad és engedd el ezt az embert. Aztán vagy lesz aki szeret téged, vagy nem. De ez nem is érdekes. Te szeresd magad és akit megajándékozol a szereteteddel, az viszonozza (a családod, munkatársaid, barátaid, stb). Aztán csak lesz olyan párkapcsolatod is, ahol te leszel az első! Hajrá! Ez a hapsi meg lapát. Szeresse a sógorát, vagy a szomszéd kutyáját, kit érdekel, ez az ő dolga, szarni rája. Sok sikert! :)
2019. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Koizumi risa?😁
2019. jún. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,

Szólj, ha nem elég.

2019. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!