Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanál ha először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanál ha először látnád a barátnődet meztelenül és nem állna fel a látványára, de nem akarnád megsérteni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
nem kell mondani semmi, ha nem áll a cerka, annál beszédesebb nincs.
2019. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Meg nézetnem magam egy orvosnál! Ha ra nem állna fel!

De szerencsére nincs ilyen mar akkor is fel all ha csak ra gondolok

2019. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nőként egy dolgot nem értek, akárhányszor intim helyzetbe keveredtem mindketten felvoltunk izgulva már azelőtt, hogy a ruha teljesen lekerült volna.
2019. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

" Én nőként egy dolgot nem értek, akárhányszor intim helyzetbe keveredtem mindketten felvoltunk izgulva már azelőtt, hogy a ruha teljesen lekerült volna."

Nem egyforma méretű mellbimbók, szőrös anyajegy, hurkás has ezek akkor derülnek ki ha a ruha már le került!

2019. jún. 8. 08:54
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem áll már akkor, amikor még le se vetkőzött, akkor eleve nem is kellett volna eljutni odáig, hogy vetkőzzön.
2019. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
16%
Nálam azért van olyan hogy nem mindig merev amikor lekerül a ruha és kell egy kis kézi segítség. Ez gond? Eddig nem is hittem volna.
2019. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
"meleg vagyok"
2019. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Látványra nem áll fel, különben állandóan állna.

Volt pár olyan, hogy első találkozásra meg volt beszélve, hogy szex is lesz. Tudom, milyen látvány fogad, nem megyek bele. Viszont ha már ott voltam és a nő várta a szexet, azért mindig megkapta 2-3 aktust.

2019. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

A te testeden talán minden tökéletes? Emberek vagyunk, nekem pl egy számmal nagyobb az egyik mellem. Képzeld el, ez a normális.

Azzal nincs nagy baj, hogy a látványra alapvetően nem izgulsz fel. A baj azzal van, hogy taszítónak látod a barátnődet

Egyébként mi lett a sztori vége? Szex? Vagy mivel akkor épp nem állt fel, ezért sztorno?

2019. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valaki kíván valakit, kétlem, hogy a nem egyforma méretű mellbimbó, meg a nem tökéletes has zavarja...
2019. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!