Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednétek? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy meddő vagyok. Soha nem lesz gyerekem.

A páromm 7 éve vagyunk együtt, és még az elején lekesen mondta menyire szeretne majd gyereket.

Elmondtam neki, tud róla. Azóta depressziós. Alig eszik, a munkájába menekül. Mikor itthon van, soha nem kezdeményező szex terén, de engem nem utasít vissza. Teljsen depressziós lett.


Arda gondoltam, hogy ha elengedném, talán boldogabb lenne valakivel aki tud számára adni egy gyereket.

Nagyon szeretem, az tény. De úgyérzem, önzőség lenne megfosztanom őt ettől.



2019. jún. 8. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen,lehet hogy jobb lenne.Rengeteg férfi van aki nem akar gyereket.
2019. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szexeljetek felszabadultan. Sokszor olvastam már, hogy meddőnek titulált emberek teherbe estek. A férjed viselkedéséről pedig érdemes lenne őszintén beszélgetni.
2019. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Keresnek olyant, aki nem akar gyereket.
2019. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Semmi sem biztos... szerintem még ne temessétek a dolgot.

Viszont őszintén át kéne ezt beszélnetek.

2019. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Azért az se mindegy, hogy természetes úton nem lehet gyereketek vagy a lombik se jön szóba. Mert ha lombikkal sikerülne teherbeesni, akkor kár lenne veszni hagyni a kapcsolatot.


Mindenképpen beszélgessetek az erzeseitekrol, lehetőségekről és annak függvényében dontsetek.

2019. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Valóban kérdéses, mi az oka, mesterséges megtermékenyítéssel sokaknak lehet, akiknek amúgy nem.

Viszont ha a méh problémás, akkor ez ki lőve sajnos.


De ezt mindenképp meg kéne őszintén beszélni, van-e megoldás a problémátokra. És ha nincs, akkor szakítás...

2019. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Több orvos vizsgált, mint egy asztronautát...

Sem a mehem nem alkalmas egy terhességre, sem az egyébb szerveim.

2019. jún. 8. 09:51
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként soha nem akarok gyereket. Én is mindig odébb álltam, ha valakiről kiderült, hogy akar. Ezt ismerkedés elején felhoztam és diszkrét búcsút vettem ilyenkor. Egyszer volt, hogy a nő át akart verni és behazudta az elején, hogy nem akar... na akkor utána csúnyán dobtam, mikor kiderült, hogy mégis. Ebből csak azt akartam lehozni, hogy a gyerek nem kompromisszumképes. Két ember azért áll össze egy párrá mert X vagy Y módon, de közös életet akarnak. Ebbe nem fér bele ekkora kompromisszum, senkitől sem várhatjuk el, hogy lemondjon erről a vágyáról (ahogy azt sem, hogy a nyakába vegye, ha nem vágyik rá).

Ilyenkor egy megoldás van: Ő erre, én arra. Szomorú, de ez van.

2019. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

#8

Igazad van. Csak itt nem erről van szó, ha figyelmesen olvastál...

A kérdező nem nem akar, hanem nem lehet neki. Az kicsit (nagyon) más kategória...

2019. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nem kell belenyugodni. Engem vagy 20 orvos megvizsgált és mind azt mondta hogy nem lehet gyerekem. Abba hagytam a fogamzásgátlót egy hónapra rá terhes lettem. Akkor pedig azt mondták hogy vetessem el mert nem lesz keze, lába, belső szervei. Bíztam benne hogy rosszul gondolják és nem hallgattam rájuk. Még jó. Már itt mászik mellettem egy teljesen egészséges kislány 😊
2019. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!